Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sinyalleri parklara bağlama sorunu

Leonist

Kayıtlı Üye
Osram marka çift duylu turuncu ampul aldım. Ön sinyalleri parklara bağlatacağım. İki sorum var;

1- Motor arıza uyarısı verir mi? Verirse ne yapmak lazım, servise idip sildirebilir miyiz ve servis bunun için ne ücret alır?

2- Çamurluk sinyallerini de parklara bağlatmak istiyorum, parklar açıkken sürekli yanacak ama sinyal verince yanıp sönecek. Bunun için nasıl bir ampul almalıyım?

hıc bır sıkıntı olmaz merak etmegın ama park ampul yerındekı ampulu cıkartılmalısınız yoksa ampul yanar dırek soner sıkıntı yapar orada ıc bır amppul olmamalı yandakı sınyalleri direk baglayamazsınız? nedenide oraya direk hat cekmenız gereklı ve cok sık durmuyor ben cok yaptım ve ıptal ettırdı genelde butun musterıler ama gende baglagım dersenız onuda detaylı bır sekılde yazarım iyi calsımalar kolay gelsın

Nasıl yani ben şimdi normal park ampulleri ile beraber bu aldığım turuncu sinyal ampullerinin de sürekli yanmasını bekliyordum. Sinyal verince yanıp sönecek, onun dışında hep yanacak. Parkları kapatınca en baştaki orjinal haline geri dönecek herşey.

Park ampullerini söktürürsem sadece turuncu sinyaller mi yanacak yani?

Yan sinyaller hoş durmuyor. Yaptırıp sinyal yuvasını eriten de görmüştüm. İlla yapmak istiyorsanız vagcom ile yapabilirsiniz. Hat çekmeye gerek yok.

amerikan park modülleri var benim arkadaşım getirti netten 40 tlye aç kapalı ve ışık gücünün ayarı mevcut parlaklığını açıp kapayabiliyorsun yuvayı eritmemesi için bir numaralı parça onu tak derim ve sinyyallerde iptal olmuyor bu aparatla...

Geri
Üst Alt