Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sinyal

leonman

Kayıtlı Üye
arkadaşlar sinyalleri parklara bağlatmak istiyorum ama piyasadaki araçlarda gördüğüm bazı ampuller var sinyaller için,çok güçlü bir ışık veriyor ve turuncu gibi yanıyor.kullanan arkadaşlar yada bilgisi olan arkadaşlar var mı ? hangi markadır ?? bir de sinyal verirken yine yanıp sönüyor dimi...herhangi bir elektrikçide kolayca halledebilir miyim ? şimdiden teşekkürler..

arkadaşlar sinyalleri parklara bağlatmak istiyorum ama piyasadaki araçlarda gördüğüm bazı ampuller var sinyaller için,çok güçlü bir ışık veriyor ve turuncu gibi yanıyor.kullanan arkadaşlar yada bilgisi olan arkadaşlar var mı ? hangi markadır ?? bir de sinyal verirken yine yanıp sönüyor dimi...herhangi bir elektrikçide kolayca halledebilir miyim ? şimdiden teşekkürler..

Dursun Abiye ulaş o çözer senin işini benim arabayı da o yaptı :) oğlum sahnede diye fotoğraflarda bi konu var bakarsan görebilirsin de ben çok memnunum ve Dursun abiden başkası YALAN :D

Ben gecen gun yaptirdgim cok guzel oldu cıft duyulu ampulle oluyor bızım sıtedekı elektrıkcı dursun abı yapıyor DEHA nıcklı uyemız elektırıkcı gerckten bı dehadır kendısı :D Irtıbata gecıp ogreneblrısnz yada adresını vereblrım gıdıp kolaylıkla yaptrablrsınz ?

Gece Yatıyoruz Rüyasını Görüyoruz Sabah Uyanıyoruz Arabayı Yapıyoruz :D:p

maltepede Şemun anadolu yakasında gelince haber ver geçeriz berabe haftasonu yada akşam ları DEHA nicki de ordan çözebilirisn

Senin Maltepeye Gelmen 45 lira
Bu işi yapman dediğin gibi 10 lira
Ama Ettiğimiz Sohbet İçtiğimiz Kahve Paha biçilemez
Bunlar İçin SCW :D Buluşma iyi günler diler :D

Dursun Abiye ulaş o çözer senin işini benim arabayı da o yaptı :) oğlum sahnede diye fotoğraflarda bi konu var bakarsan görebilirsin de ben çok memnunum ve Dursun abiden başkası YALAN :D

baktım can süper olmuş...benim kafamdaki de aynı bu şekilde..

Geri
Üst Alt