Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sinyal ve motor sesi

nss911

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar
Yaklaşık bir ay önce Leon aracımı satın aldım. İlk günler ayarlarını bay kurcalamıştım. Acaba sinyal verirken çıkan tık tık sesini kısabiliyor muyuz bir bilginiz var mı? Sanki ben böyle bir ayar yaptığımı hatırlıyorum.

Bir de son iki gündür aracın motor sesi daha çok çıkmaya başladı sanki. İlk zamanlarda kullanırken araçtan hiç ses çıkmıyordu.Sanki elektrikli araç kullanır gibiydi. Yine bununla ilgili bir ayar vardı diye hatırlıyorum sanki. Ayarlar menusunu kurcaladım ama bulamadım.

Son olarak ses ayarları menusu altında max. açılış ses seviyesi diye bir ayar var ne olduğunu biliyor musunuz?

yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

sinyal sesini emin değilim ama ayarı yoktu diye hatırlıyorum

motorun tabii ki bir ses ayarı yok, neyse odur, ya size öyle geliyordur ya da aldığınız yakıttan falan dolayı sesi biraz artmış olabilir

max açılış sesi yanlış hatırlamıyorsam kontağı açınca müziğin başlayacağı seviyeyi belirlemek içindi

bunların detayları kullanım kılavuzunda mevcut onu inceleyebilirsiniz

Geri
Üst Alt