Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sinyal sorunu

poyraz5561

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar uzun süredir sizi takip ediyordum fakat şimdi kayıt olmak nasip oldu. Aracım 2001 toledo. sağ sinyalim de sorun var. sinyal verince 4lü flaşörden cazır cuzur ses geliyor. flaşörü çıkma flaşörle değiştim yine aynı sorun devam ediyor. sinyal kolunla oynayınca cazırtı sesi kesilip sinyal normale dönüyor. Sorun bence sinyal kolunda. siz ne dersiniz? sinyal kolu tamir olur mu? yoksa sıfır parça mı almak zorundayım. yan sanayi iş görür mü?. kendim aracın bir çok şeyini söker takarım. hatta direksiyonu söküp sinyal kolunu söktüm çıkardım. içini sökersem dağılır mı. açarsam kapatabilir miyim bilmiyorum. başına bu sorun gelen var mı?. teşekkür ederim... Kocaeli/izmit

Arkadaşlar uzun süredir sizi takip ediyordum fakat şimdi kayıt olmak nasip oldu. Aracım 2001 toledo. sağ sinyalim de sorun var. sinyal verince 4lü flaşörden cazır cuzur ses geliyor. flaşörü çıkma flaşörle değiştim yine aynı sorun devam ediyor. sinyal kolunla oynayınca cazırtı sesi kesilip sinyal normale dönüyor. Sorun bence sinyal kolunda. siz ne dersiniz? sinyal kolu tamir olur mu? yoksa sıfır parça mı almak zorundayım. yan sanayi iş görür mü?. kendim aracın bir çok şeyini söker takarım. hatta direksiyonu söküp sinyal kolunu söktüm çıkardım. içini sökersem dağılır mı. açarsam kapatabilir miyim bilmiyorum. başına bu sorun gelen var mı?. teşekkür ederim... Kocaeli/izmit
Öncelikle üyeler kısmından seni tanımak isteriz
İzmitte arkadaşlarımız var her konuda yardımcı olur
Sizin söylediğinize göre sorun sinyal kolunda sanırım oradaki kablolar da sıkıntı olabilir iyi bir elektrikçi işini çözer

kurye ile elden teslime verildi

elektriksel..bence önce elektriciye gidin kontrol etsin...sinyal koluysa komple değişir tamiri mümkün değildir.

cevaplar için teşekkür ederim. kendi arabamı kendim söküyorum arkadaşlar. geçen haftasonu bujilerini değiştim mesela. kolu söküp tamir etmek istiyorum ben,ama tamiri mümkün değil diyorsunuz.

cevaplar için teşekkür ederim. kendi arabamı kendim söküyorum arkadaşlar. geçen haftasonu bujilerini değiştim mesela. kolu söküp tamir etmek istiyorum ben,ama tamiri mümkün değil diyorsunuz.
o kol presli bi ton devreler vs var...tabi ki deneyin nasıl olsa yenisi mecbur alınacak :) inş sinyal kolu bozuk değildir.pahalı velet orjınalı cıkma bulursan şans işi

sinyal kolunu söktüm, isteyene foto atabilirim. sinyal kolunun içini açmak için dışında metal bir plaka var 4 tane vidası var. içinde 2 tane pim var. söylendiği gibi karmaşık değil hatta aşırı basit bir içi var. yay may şu bu hiçbirşey yok tamamen mekanik içi. bende wd40 sıktım kapattım ve çalıştı. henüz takılma yapmadı. sorun sinyal kolundaymış demekki
[doublepost=1461365028,1461364913][/doublepost]bu arada vites geçişleri kemikli. iyice yavaşlamadan 1e girmiyor. bazen 2ye geçerken sanki bi yere takılır gibi oluyor. bu sorunla karşılaşan var mı acaba?

Geri
Üst Alt