Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sinav haftalari..

Benim haftaya başlayacak kısmetse çok rahatım sorun yok...

ama varya su fınaller bı bıtsın 23 unde cıkıp dısarda guzel bı stres atıcam...

23 ünde nereye çıkıosn olm 25 inde ingilizce var :) bıçtık.. bayaada çalışcak şey var galiba ingilizcede. İnsan 23 ünde bitirir yaa haftaya haftasonuda sınav stresi olcak kafamızda pff

---------- Post added at 01:11 ---------- Previous post was at 01:09 ----------

benimde ondan bi farkım yok :D

Kanka sen arada bi okula gelsen, şu derslere arada girip nelerin önemli fln olduunu öörensen hç sıkıntı yaşamicanda... Kimler geçio bi bilsen.

sınav mı o da ne:)

sen öbür taraftaki sınavı düşün o biraları iç iç ayyaş herif :D

---------- Post added at 01:12 ---------- Previous post was at 01:11 ----------

23 ünde nereye çıkıosn olm 25 inde ingilizce var :) bıçtık.. bayaada çalışcak şey var galiba ingilizcede. İnsan 23 ünde bitirir yaa haftaya haftasonuda sınav stresi olcak kafamızda pff

---------- Post added at 01:11 ---------- Previous post was at 01:09 ----------

Kanka sen arada bi okula gelsen, şu derslere arada girip nelerin önemli fln olduunu öörensen hç sıkıntı yaşamicanda... Kimler geçio bi bilsen.

haklısın kardeşimde işte benimkide artık bi hayat tarzı böyle okuyorum :D Mesela gökaa da benim gibi okuyor çok taktir ediyorum benden bi tane daha varmış diyorum :D

benim içimde kötülük yoksa ben o köprüden kafam kıyakken de geçerim sen kendi derdine yan:)

sen öbür taraftaki sınavı düşün o biraları iç iç ayyaş herif :D

---------- Post added at 01:12 ---------- Previous post was at 01:11 ----------

haklısın kardeşimde işte benimkide artık bi hayat tarzı böyle okuyorum :D Mesela gökaa da benim gibi okuyor çok taktir ediyorum benden bi tane daha varmış diyorum :D

Tabi dediğin gibi tarz meselesi :) hayırlısı herkes için..

Bende bugün ilkine girdim ne tesadüf :) hatta önümde kırmızı cupralı bi çocuk vardı. inek gibi kaıda bakıodu canım bnm =) Sınav çıkışındada geldi sınava küfr ede ede garip biri :p

ulen en cıns derslerden bırıydı bu arada sınaw bıttıgınde (zafa38) safayla yuz yuze geldık 2,3 sanıyelık bı bakısmanın ardından ikimızdende aynı kelımeler dokuldu... has...:):)

Geri
Üst Alt