Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şimşek etkili bixenon

Metehan80

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhabalar arabama şimşek etkili bixenon ve led taktırmak istiyorum Malatya'da montaj dahil 240 tl diyorlar nelere dikkat etmem gerek herhangi bir Öneriniz var mı

valla kullanacağı merceğin modeline,xenon kitin markasına mümkünsede çıkma far alıp yaptırın çünkü muayeneden geçemezsiniz çünkü far yıkamanız olmıcak arabanızı satarkende orjinalleri takıp yaptırdığınız farları haricen satabilirsinizde bu arada fiyat bana baya ucuz geldi ama piyasası düştüyse normal mi bilemem

Far değişimi yok ampüller değişecek led ampul ve şimşek etkili uzunlar

Far değişimi yok ampüller değişecek led ampul ve şimşek etkili uzunlar
O dedikleriniz aynı şey oluyo zaten ama bixenon dediğiniz ise bambaşka birşey ledler yapısı gereği hızlı yanıp hızlı sönebildikleri için sellektör gibi anlik enerji verildiğinde ortaya flash patlaması gibi bi etki çıkıyor :)
Led ampullerde öncelikle lümenine dikkat etmlisiniz yani aydınlatma gücüne birde piyasadaki çoğu ledler fan sogutuculu olduğundan farın arkasindaki kapaklar tam kapanmayabiliyor bunun yerine metal püsküllü olanları tercih edebilirsiniz :)

Trakya'dan gönderildi..

Sadece uzunlar için bi çift aldım adanada, 240 liraya. Sonra internetten baktım 150 tl falan yazıyor. Markayı biliyorsunuz araştırın bence.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt