Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

simota karbon filtre kullanan var mi?

semin

Kayıtlı Üye
Arkadaslar simota karbon hava filtresini kullanan varmi? Almayi dusunuyorumda bide kn in kutu ici olani var ama ses vermez diyorlar sizce hangisini tercih etmeliyim

kit olarak alınıp ucunada aem öneriliyor genelde.. Bende şu an K&n Kutu içi var kapağı açtınmı vallla ses muhteşem..

filtre aynı degilmi benim ilanla farkı boruları var kit halinde

Bu filtre twinchargerlar için uyumlu. Sadece turbolu araçlar için kesip biçmek gerekir onun yerine aem alın cai yapın. Bende fazladan BMC Twin Air Var. CAI için birebir uyumludur. Boruları alacaksınız sadece ve hem yanlardan hemde ortadan hava çekiyor daha fazla hava daha fazla ses veriyor. Kapalıya geçeceğim için çıkarttım isterseniz uygun bir fiyata satabilirim.

murat biz senle bulusmada konusmamısmıydık yazılım falan filtre takıcagımı soylemedimmi ben sana acaba :)

Benİm aracİmda var Çok tatli bİr islik sesİ Çikartiyo.resmİnİ Çekİp gÖnderİrİm.kodunu bİlmİyorum hem bu İŞte daha yenİyİm .hemde aldiĞimda aracin ÜstÜnde takiliydi.

Geri
Üst Alt