simota karbon filtre kullanan var mi? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

simota karbon filtre kullanan var mi?

semin

Kayıtlı Üye
Arkadaslar simota karbon hava filtresini kullanan varmi? Almayi dusunuyorumda bide kn in kutu ici olani var ama ses vermez diyorlar sizce hangisini tercih etmeliyim

safaks

Kayıtlı Üye
kit olarak alınıp ucunada aem öneriliyor genelde.. Bende şu an K&n Kutu içi var kapağı açtınmı vallla ses muhteşem..

semin

Kayıtlı Üye
filtre aynı degilmi benim ilanla farkı boruları var kit halinde

mrtsnr

Kayıtlı Üye
Bu filtre twinchargerlar için uyumlu. Sadece turbolu araçlar için kesip biçmek gerekir onun yerine aem alın cai yapın. Bende fazladan BMC Twin Air Var. CAI için birebir uyumludur. Boruları alacaksınız sadece ve hem yanlardan hemde ortadan hava çekiyor daha fazla hava daha fazla ses veriyor. Kapalıya geçeceğim için çıkarttım isterseniz uygun bir fiyata satabilirim.

semin

Kayıtlı Üye
murat biz senle bulusmada konusmamısmıydık yazılım falan filtre takıcagımı soylemedimmi ben sana acaba :)

dozo

Kayıtlı Üye
Benİm aracİmda var Çok tatli bİr islik sesİ Çikartiyo.resmİnİ Çekİp gÖnderİrİm.kodunu bİlmİyorum hem bu İŞte daha yenİyİm .hemde aldiĞimda aracin ÜstÜnde takiliydi.

Üst Alt