Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

simota hava filtresi

Konu, 'Teknik Destek' kısmında hasanaco tarafından paylaşıldı.

1. hasanaco

hasanaco SCW Üyesi

144
    0
    16
    bugün aracıma simota marka hava filtresi taktırdım.ama nedense 3 devire gelince biraz ses yapıyo ondan sonra ses bozuluyo.sizce bu normal mi.bide içinden küçük bir filtre çıktı onu yağ çubuğunun hızasında bir boruya taktı.acaba yanlış mı yaptı.yardımcı olursanız sevinirim...

2. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    sorun yok bende de iki filtre var..normalde kutu olduğu zaman yağ bölümüne de bağlı orası..zaten oraya hava girmiyor..buharlaşan basıncı dışarı atıyor..tedbir amaçlı..o küçük filtre..evet 3 binden sonra vakumlamaya başlar ses de normal bozulan sesi bilmiyorum..devir yükseldikçe vakumlama da sıklaşır ses de sıklaşır..

3. hasanaco

hasanaco SCW Üyesi

144
    0
    16
    küçük filtre yağ çubuğunun hızasındaki boruyamı takılı varol abi seninde..

4. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    bende boruyu da çıkardılar..direk motorun üstünde yağ kapağının yanına takıldı..
    senle aynı model değil aracımız ama fikir olsun diye resim koydum

5. hasanaco

hasanaco SCW Üyesi

144
    0
    16
    bende öle yapsam ne olur varol abi acaba..bi sorun olurmu.bide yağ kapağının yanından ince bi hortum taktı filtre borusuna orda ince uçlu borudan iki tane var borunun üzerinde.onuda tıkadı.acaba o açık mı kalmalıydı..

6. serkanreis

serkanreis SCW Üyesi

2.771
    545
    113
    kardeşim simota hava filtresi kullanıyorum bende cit olarak mı ?taktırdın.ben aracın orjinal kazanını söktürmedim direk filtrenin olduğu yere oluyor zaten ve seside gayet güzel tok bir ses çıkartıyo .benim filtre simota carbon

7. hasanaco

hasanaco SCW Üyesi

144
    0
    16
    ben söktürdüm kazanı..karbon olanlardan taktırdım leonlara özel olan kitten..

8. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    yok sökme sana üçlü yapmış o zaman..fırsatın olursa bir resim koyar mısın yarın

9. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    Bi zamanlar 1.6 leon ile olan filtre videosu :). Simota urethane.

10. serkanreis

serkanreis SCW Üyesi

2.771
    545
    113
    kazanı söktürmene hiç gerek yoktu:confused:direk kazanın içine oluyo hem daha güzel bi ses çıkartıyor:eek:key:

Sayfayı Paylaş