Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Sİmota aero-form-intake-kit İlk İzlenİmler

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında TAYLAN27 tarafından paylaşıldı.

1. TAYLAN27

TAYLAN27 SCW Üyesi

273
    150
    43
    Evet arkadaslar daha öncede konusu açılmıştı merak eden arkadaşlar için yazıyorum,dün sipariş etmiş olduğum simota filitre kitim geldi ve hemen sanayide montajını yaptık,ses konusunda oldukça başarılı ve doyurucu bir ses aldık,gaz pedalındaki tepkileri oldukça iyi,performans konusunda ise genelde psikolojik derler ama bu kitle gerçektende performans aldığımız kanatindeyim,araca aynı zamanda kitle birlikte gelen krank filitresi denen küçük bir filitrede filitrenini yanıda bulınan elektrıklı hava emiş aparatına bağlandı+üstünede bir güzel bakım v.s yapıldı araçda bariz bir artış oldu,filitre taktırmak isteyen arkadaslara şiddetle tavsiye ediyorum,araca birebir uyumlu hiç bir baglantı elemanı sorun çıkarmıyor,
    Golf-V-Leon-A3-1-6-8V-Aero-Form-II-Hava-Filtre-K__18753864_0.jpg SAYGILARIMLA.
    Zhapalang Simota Aero Form VOLKSW.jpg

2. smz

smz SCW Üyesi

254
    30
    28
    fiyat nedir nerden aldınız. montajı kime ne kadara yaptırdınız. yakıt artışı oldu mu? bu sorulara cevap alabilir miyiz? :)

3. TAYLAN27

TAYLAN27 SCW Üyesi

273
    150
    43
    Kiti elif tuning den aldım 375 tl montajı sanayide arkadasla yaptık 1 tur arabaya binme karşılığında:Dyakıt konusunda harhangi bir izlenımim olmadı sadece dün kullandım çünkü ama çok gaz çok benzin=çok para

4. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    Ürün guzel taylan abi ama 1.4 tsi lara uyarmi onuda arastirmak lazim

5. Nusret

Nusret SCW Üyesi

1.540
    335
    83
    Dediğin gibiyse senin arabayı görüp birde birebir incelemek lazım Taylan abi :)

6. TAYLAN27

TAYLAN27 SCW Üyesi

273
    150
    43
  7. TAYLAN27

TAYLAN27 SCW Üyesi

273
    150
    43
    ewet kardeş birebir en yakın zamanda,buluşma yasaklandı ama biz kaçak göçek buluşalım:D

8. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Gule gule kullanın ama o kıtle ızolasyon olmadan verım alamazsınız,sesı solugunun degısmesı psıkolojık olarak etkılı oldugu hıssını verır.Suan fıltrenın o sekılde motorun butun ısısını halması zaten arabayı artıya gecırmez performans konusunda.Sıtede fıltre konusunda cokca sey yazılmıs cızılmıs konular var bunları ıncelemenızı onerırım

Bunu beğendi. altıpatlar bunu beğendi.
  9. TAYLAN27

TAYLAN27 SCW Üyesi

273
    150
    43
    Motorun sıcak havasına pek maruz kalmıyor filitrenin dışı izoleli zaten+eski filitrenin boşluğunda olduğu için alt bağlantı hava boğazlarıda direk filitreye bakıyor soğuk havayı emiyor diye düşünüyorum+filitre yi yokladım ısınmamış.

10. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    TSİ larda en verimli aem dry flow filtre

Sayfayı Paylaş