Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şimdi satmak istesem ???

tum arakadaslar gereklı bılgılerı vermısler aracı kredıyle aldıysan bırıncısı ne kadar faız yedıysen zarar aracını degerınde satman zor bırde ordan bır ıkı mılyar zarar edersın eger acıl degılse bekle derım

Aklından bile geçirme satmak aklına gelirse başka şeyler düşün deniz kum sahil güneş

Ynt: Şimdi satmak istesem ???

Eger satmak istiyorsanız şimdiki sıfır fiyatından 3 bin lira düşün derim. Daha fazlası çok zarar olur. Birde aracını satmak isteyen az çok piyasayı araştırın. Buda size fikir verir. şimdi bildiğiniz gibi yeni leon çıkacak..insanların beklentisi yeni leon iyi olmadığından şu anki kasanın degeri artacak. Eger aracınızı satmayacaksanız yeni kasa çıktığında yazdığım yorumun terside çıkabilir bunuda göz önünde bulundurun derim.

Bizim orda sıfır arabanın k...na plakayı taktin mı 5000 düşer derler..bide kredili alıp benim gibi 6-7 ayda pasa pasa faizinin büyük bölümünü ödedin mı eder 10000 lira bir maliyet..ha birde aldidigimda sifiri 57600 idi..Simdi getir cillop gibi arabayi 46-47 ye ver...yazik olur..Cooook acil degilse binip hakkını vereceksin..Ben 25000km demisimim 100000km demeden satmam..Bence sizde keyfini çıkarın aslanın..

Aklından bile geçirme satmak aklına gelirse başka şeyler düşün deniz kum sahil güneş

Evet abi, kesinlikle aranan kana gerçek çözüm bu oldu :)

Herkese değerli görüşleri için teşekkür ediyorum.
Aracı satma niyetinde değilim, sadece olasılıklarda durumumuz nediri gözlemlemek istedim.

Bence sıfır km alınan bir araba en az 7-8 yıl kullanılmalı, yoksa gerçekten zarar ettirebilir. Ama bunun yanında 1-2 yıl kullanıldıktan sonra fiyat artışlarından dolayı da fırsatı bulunup satıldığında da kar edilebilir. Şu durumda yeni kasa çıkacağından dolayı fiyat yükselmeyeceğine göre 7-8 yıl kullanılmalı derim. İşte bundan dolayı düz vites aracımı dsg ile değiştirmek istesem de tutuyorum kendimi :)

Geri
Üst Alt