Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Silencer egzoz

sinanerol_5

Kayıtlı Üye
iyi geceler arkadaşlar size bi sorum olacak.Ben aracıma Silencerlı egzoz aldım fakat aracımda kat. orta susturucu hepsi var bundan tok tatlı bi ses alabilir miyim bi de çok fazla ses deilde kısık bi ses olurmu bunu takınca aracıma

sılencer zaten sesı kesmek amaclı ama aldıgın egsoz buyuk ıhtımal hks tıpı ve daha tız b ses sahıptır.tok ses ıstıyosan remus,supersprınt tarzı egsozlar secmelısın.karakter olarak da bunlar gıbı olmalı ıllakı bu markaları almak zorunda deılsın.ben steel sport dıye turk malı b egsoz kullanyodum gayet tok guzel b ses vardı kat ım da orta susturucum da duruyodu ama bence en azından orta susturucuyu sokup daha kucuk b susturucu takabılırsın ses anlamında braz daha guzellesmesı ıcın

MY RACING PERFORMANS Slencerli egzoz abi sesi fazla sıkıntı olmasın çıksın ama hani milleti rahatsız edecek şekilde deil onu istiyorum 3-5 çapulcu şahin gibi laf duymak ve şikayet yemek istemiyorum

my racing benim aracımda takılı...çok tok bi sesi var ve bastığın kadar bağırıyooo araç..Dediğin gibi apaçi işi egzoz değil..bence güzel seçim taktır ve gazlamaya devam et.26 Mayıs 2012 13:23 | Facebook

Geri
Üst Alt