Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sileceklerin dışarıdan el ile indirilir mi?

psyc54

Kayıtlı Üye
BAşlıkta ne yazacağımı bilemedim:D
4-5 gün arabayı kullanmıcam içine yaprak vs dolmasın diye silecekleri servis konumuna almıştım.
Hava hep kuruydu ve yanımızda inşaat var camlar da toz içinde bıraktım öylece.

Bugün bi baktım süperzekanın biri sileceklerimi servis konumundayken aşağı cam dibine sürükleye sürükleye indirivermiş?
Camlar dediğim gibi inşaat tozu ve kupkuru iken camları çizmişmidir ve silecekler el ile indirilince haşat olmuşmudur.

Çok canım sıkıldı, ıslatmadan hele kirliyken asla açmam silecekleri,herifçioğlu katır katır nası üşenmemiş sürüklemiş aşağı cam dibine:mad:

İş güzar arkadaşa burdan selamlarımı iletiyorum diş sıyırması yapmamıştır umarım cam cok tozlu ise şayet kesin çizilmiştir ince kılcal çizikler oluşmuştur

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Tozun üzerinde sileceklerin geçiş izi olmuş-bu kadar pisti işte camlar. Şimdi silecekler aşağıda olduğundan kaldırıp lastiklerini de temizleyemem, bi su dökerim ama nasıl kurtarayım sabah çalışacak o araba

Su döküp öyle calıştıracaksın artık bu saatten sonra yapıcak birşey yok

Beni EDS'ler İYİ Tanır

araç kendisi de indirmiş olabilir, adı üzerinde servis modu, niye öyle bıraktınız ki? kaldırmak için ise, servis moduna almadan da kalkar silecekler, yoksa dik durmasının bir faydası olmaz, yaprak vs temizleyeceksiniz binmeden önce yapacak bir şey yok o duruma da

ha bu arada elle de indirilip kaldırılabilir silecekler.

inşaat tozu bende de çok oluyor, evin yakınında 3 tane yıkım şantiyesi vardı yakın zamana kadar, sürekli toz içindendeydi araba, istanbulda oluyor artık, cam çizilmiş, silecek hasar görmüş, biri park ederken sürmüş, bunlara can sıkmıyorum yoksa katil olur insan :)

çizik kalırsa bazı boya koruma yapan yerler kılcal çizikleri temizleyebiliyor, götürüp şansınızı deneyebilirsiniz. çooook kötü olduysa da yılda bir cam değişim hakkınız var, kaskonun sonunu bekleyip 1-2 ay kala ön camı değiştirtebilirsiniz, görüşümü engelliyor dediğinizde pek laf etmiyorlar.

Aynen her gün bir yeni çizik buluyorum ! çocuk el izleri , sürünme izleri fln deli çıkıcam:mad:
ön camın değişme şansını bilmiyordum o zaman kaskoyu yiyeceğim.
Gerçekçi ve hiç te içime su serpmeyen yanıtlarınız için teşekkürler arkadaşlar:D

Geri
Üst Alt