Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Silecekler ve direksiyon :/

Zu_zu

SCW Ladies
Arkadadaşlar Merhaba,

Bugün İzmir'de yağmur var ki çok severim ama sileceklerim daha altı ayını doldurmadan gacur gucur sinir bir ses çıkartmaya başladı yapılabilecek bir şey var mı? Artı son zamanlarda farkettiğim park etme esnasında direksiyon bir ağırlaşıyor sanki, sebebi nedir? artı bir gösteretim servise diyorum. Şimdiden teşekkürler :)

Silecek lastikleri sıcaktan etkilenir ve lastikler özelliğini kaybedebilir.İlk çalıştırdığınızda ön camın temiz olmasına dikkat ederseniz sileceklerin ömrünü uzatabilirsiniz.Direksyon pompasındaki yağ seviyesini kontrol ettirebilisiniz.

Arkadadaşlar Merhaba,

Bugün İzmir'de yağmur var ki çok severim ama sileceklerim daha altı ayını doldurmadan gacur gucur sinir bir ses çıkartmaya başladı yapılabilecek bir şey var mı? Artı son zamanlarda farkettiğim park etme esnasında direksiyon bir ağırlaşıyor sanki, sebebi nedir? artı bir gösteretim servise diyorum. Şimdiden teşekkürler :)
Valla aynı sorundan ben de şikayetçiyim silecekler çok ses yapıyor onda soguk havadan olsa gerek lastik birazdaha sertleşiyor soğuk havalarda bu yüzden yapıyor ben yagmur kaydırıcı sürüyorum cama ses kesiliyor ️ direksiyonu servise bi gösterin o konuda pek bilgim yok.

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Çok enteresan değil mi, ben de dediğiniz üründen kullanayım bari ama çok saçma bir durum:) Teşekkür ediyorum..

silecekler maruz kaldıkları hava durumuna ve çevre şartlarına göre çok kısa ömürlü olabilirler, yazın ihtiyaç daha az olduğu için yılda bir kere son bahar döneminde değiştirmekte fayda var bence

direksiyon lastik basınçlarından da sertleşebilir, öncelikle ona bir bakın, rot ayarında kayma da sorun yaratabilir, onlar düzgünse direksiyon kutusu olabilir.

silecekler maruz kaldıkları hava durumuna ve çevre şartlarına göre çok kısa ömürlü olabilirler, yazın ihtiyaç daha az olduğu için yılda bir kere son bahar döneminde değiştirmekte fayda var bence

direksiyon lastik basınçlarından da sertleşebilir, öncelikle ona bir bakın, rot ayarında kayma da sorun yaratabilir, onlar düzgünse direksiyon kutusu olabilir.

Anladım, lastik basıncını düzenli olarak kontrol ediyorum ondan olacağını sanmam ama dediğiniz gibi direksiyon kutusu vb. ise en iyisi en kısa zamanda servis :) teşekkürler

gacur gucur yapsa iyi... Garrrt gaaart diye ses çıkartıyor benimki :)

O da bazen yapıyor bazen yapmıyor. Yazdığın gibi soğuktan olma ihtimali var...

Geri
Üst Alt