Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Silecekler kaputa sürtüyor

enginasam

Kayıtlı Üye
Aracım 2017 yeni ibiza.Silecekleri kaldırırken kaputun kenarına sürtüyor.bu bir hata olabilir mi ?

• Beğen
Reaksiyonlar: Gogo
Sorun değil o, özellik.

Araç içindeyken silecekler kapalı iken gözükmemesi de artı konfor detayıdır.

Kontağı açıp kapattıktan sonra silecek koluna aşağıya 1-2 saniye kadar çekili tutarsanız, silecekler yarım tur çalışıp dik konumda ya da 60 derece konumunda sabit kalacaklar. Bu durumda sileceklerinizi kaldırabilirsiniz.

Sorun değil o, özellik.

Araç içindeyken silecekler kapalı iken gözükmemesi de artı konfor detayıdır.

Kontağı açıp kapattıktan sonra silecek koluna aşağıya 1-2 saniye kadar çekili tutarsanız, silecekler yarım tur çalışıp dik konumda ya da 60 derece konumunda sabit kalacaklar. Bu durumda sileceklerinizi kaldırabilirsiniz.

Böyle bir özellik olduğunu bilmiyordum.Geçen gün sileceği kaldırmışlar indirirken farketmiştim sürttüğünü hatta sürttüğü yerin boyasını kaldırdı hafiften.Boyası çok ince zaten en ufak etkileşimde sorun yaratıyor.

Ben yabanci muhitte araci park ederken silecekleri servis moduna aliyorum. Birisi silecekleri kaldirirken kaportayi halletmesin diye. Araci yikatirken de tembihliyorum silecekleri kaldirma diye.
Sadece yeni ibiza degil vw grubunun bircok aracinda var bu durum.

Aracım 2017 yeni ibiza.Silecekleri kaldırırken kaputun kenarına sürtüyor.bu bir hata olabilir mi ?
Aracı aldığım zaman yıkamadan sonra kurularken silecekleri kaldırıyordum. Halbuki servis modunu da biliyordum. Zamanla boyası kalktı rötuş yaptım fakat belli oluyor. Bizler dikkat etsek bile başkası geliyor sileceği kaldırıyor gene boya atıyor. (apartmanının önüne çekilmesini istemeyen adamlar bile yapıyor) Bir daha sıfır araç alırsam sileceğin kaputa değdiği kısma ufak bir parça kaput koruma filmi yapıştıracağım. Sizlerde uygulayabilirsiniz.

Geri
Üst Alt