Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

silecekler kafasına gore takılıyor

aracı sıfır aldım evet aynen videodaki gibi bi sure sonra tekrar çalışıyor bende bunu istiyorum

bendede öyleydi ilk aldığımda gerçi araba 2500 km de 2. vites düzeldi de 1 hala öyle kullandıkça düzeliyor galiba bide bende R de öyle ilk geçirdiğimde hiç bi zaman vites kaçırma sesini duymadan takamadım. dururken, hiç durmadan 1 den 2 ye 2 den 1 e takınca 5-6 denemeden sonra sorun olmuyo sonra tekrar 3 lere 4 lere çıkıp 1 e 2 ye inince tekrar başlıyor

servise gidin silecek için :rolleyes:

yok omuyor serviste 2012 bi araç vardı (leon) ondada silecekler bi sure bekleyip tekrar çalışmadı sizin araçlarda her defasında bunu yapıyormu

Silecek fasıla konumundayken motoru kapatıp tekrar çalıştırıldığında silecek hiç oralı olmuyor benim araçta da dediğiniz gibi:) Off konumda zannediyor kendini off yapıp tekrar fasıla konumuna getirmek gerekiyor. Sorunmudur değilmidir bilmiyorum ama çok kafama takmadım ben.
Bunun dışında su püskürttükten sildikten sonra 5 10 sn içinde bir tur daha dönüp oturuyor benimki de.
Ekstra bir özelliği daha var biliyormusunuz bilmiyorum sileceği hızlı yani sürekli çalışır konuma aldığınızda haraket halinde iken biyerde durduğunuzda silecek kendini otomatik olarak fasılaya döndürüyor. 1 e takıp tekrar devam edince hızlı konuma geri dönüyor tekrar:)

Söylediğim olaylar yağmur sensörü olmayan standart style araçta oluyor.:eek:key:

Silecek fasıla konumundayken motoru kapatıp tekrar çalıştırıldığında silecek hiç oralı olmuyor benim araçta da dediğiniz gibi:) Off konumda zannediyor kendini off yapıp tekrar fasıla konumuna getirmek gerekiyor. Sorunmudur değilmidir bilmiyorum ama çok kafama takmadım ben.
Bunun dışında su püskürttükten sildikten sonra 5 10 sn içinde bir tur daha dönüp oturuyor benimki de.
Ekstra bir özelliği daha var biliyormusunuz bilmiyorum sileceği hızlı yani sürekli çalışır konuma aldığınızda haraket halinde iken biyerde durduğunuzda silecek kendini otomatik olarak fasılaya döndürüyor. 1 e takıp tekrar devam edince hızlı konuma geri dönüyor tekrar:)

Söylediğim olaylar yağmur sensörü olmayan standart style araçta oluyor.:eek:key:
evet biliyorum ve on silecekler çalışırken geri vitese taktığınızda arka sileceklerin çalıştığınıda aracı o kadar kullnmama ragmen forumda oğrendim hiç dikkatimi çekmemişti

Aglama silecegi sorunu cozulmustur silecekler hava sicakligina parelel olarak kendiliginden duzeldi mantik nedir tam bilemiyorum ama sicak havada aglama silecekleri her seferinde calisiyor

Geri
Üst Alt