Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Silecek Suyu Tazyiki

İSPİRLİdadaş

Kayıtlı Üye
Silecek suyu çıkışlarından birisi ideal düzeyde tazyikle atarken şoför önündeki çıkış aşırı cılız. Bu çıkışı temizlemenin yolu var mı değişmesi mi gerekiyor? Onerileriniz nelerdir?

Bazen çok basit uygulamaları bile insanın sorası geliyor @Samet Balcik :) bazen bazı insanlar cevaplarını bildiği soruları sormayı daha uygun görüyorlar :)

Temizlemek topluiğne ile güzel olur ama benim tavsiyem skoda cam fiskiyesi ile değiştirmen hem direk su atmıyor ve püskürtme şeklinde atıyor suyu cam daha iyi ıslanıyor

kurye ile elden teslime verildi

Aracımda cam suyu tazyik sorunu vardı ve sıkıntının fıskiyelerden oldugunu sanarak fıskiyeleri yeniledim.Fakat hiç bir fark olmadı.Borularda kireçlenme olabilir diye düşünerek ,tanka kireç sökücü dökerek suyu tahliye ettim ama yine de değişen olmadı .Sanırım motor arızalı.Şimdilik böyle idare ediyorum.....

Aracımda cam suyu tazyik sorunu vardı ve sıkıntının fıskiyelerden oldugunu sanarak fıskiyeleri yeniledim.Fakat hiç bir fark olmadı.Borularda kireçlenme olabilir diye düşünerek ,tanka kireç sökücü dökerek suyu tahliye ettim ama yine de değişen olmadı .Sanırım motor arızalı.Şimdilik böyle idare ediyorum.....
sigortası atmıştır :)

Geri
Üst Alt