Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Silecek Su Motoru Çalışmıyor...

Anarchist

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba... Ablam kartepe belediyesinde çalışıyor. Malum orası çok soğuk oluyor, sanırım cam suyu donmuş ve su atmamış. Ama bu gün hava sıcaktı ve hala atmıyor. Dinledim motor seside gelmiyor. Düşüncem sigortanın atmış olabileceği. Sizce motor arızalanmış olabilir mi? 6 aylık araç ama ablam biraz acemi o yüzden donmuş olduğunu far edemeyip uzun süre basmış olabilir... Ve araç garantili bu garantiye girer mi?

ya sıgorta atmıstır yada motor yanmıstır garantılıyse garantıye gırer

sigorta ise basit fakat motorsa garantiye sokacaklarını sanamam genede bi sormak lazım :eek:key:

sigorta ise basit fakat motorsa garantiye sokacaklarını sanamam genede bi sormak lazım :eek:key:

abı neden sokmasınlarkı motor bozulması kullanıcı hatasına gırmezkı bunu garantıye sokmayan adam nıye garantı verır verıyorsa neden yapmaz merak ettım :confused:

abı neden sokmasınlarkı motor bozulması kullanıcı hatasına gırmezkı bunu garantıye sokmayan adam nıye garantı verır verıyorsa neden yapmaz merak ettım :confused:

Burak, Tarığın yorumuna göre ablası donmuş silecek suyunu camlara atmak için bayağı basmış öyleki motorun içindede donmuş ise su motor çok zorlandığı için yanmış olabilir dolayısıyla kullanıcı hatası diyeceklerdir:eek:key:

Burak, Tarığın yorumuna göre ablası donmuş silecek suyunu camlara atmak için bayağı basmış öyleki motorun içindede donmuş ise su motor çok zorlandığı için yanmış olabilir dolayısıyla kullanıcı hatası diyeceklerdir:eek:key:
aynenn +1907 bi tanıdık felan varsa serviste ne ala garanti dahiline alırlar bence yoksa kullanıcı hatası diyceklerdir ama inş sigorta ile hallolur servise gitmeden bi bakmak lazım sigorta taplasına :eek:key:

genede şansını denesin derim garantiye girebilir belli olmaz başka birşey de olabilir sorunu bulunca anlaşılır :eek:key:

burak garanti işine girer sanırsam ama selçugun dedigi gibi ablan camsuyuna uzunsüre bastım ondansonra oldu derse sokmazlar ama çalışmıyo diye gidersen sokabilirler bide servise sen götürme ablan götürsün senin acemi aldugunun kanaatına varmazlar ama ablanın olabilir

tarık her türlü sokarız onu garantiye takma kafanı

Arkadaşlar merhaba... Ablam kartepe belediyesinde çalışıyor. Malum orası çok soğuk oluyor, sanırım cam suyu donmuş ve su atmamış. Ama bu gün hava sıcaktı ve hala atmıyor. Dinledim motor seside gelmiyor. Düşüncem sigortanın atmış olabileceği. Sizce motor arızalanmış olabilir mi? 6 aylık araç ama ablam biraz acemi o yüzden donmuş olduğunu far edemeyip uzun süre basmış olabilir... Ve araç garantili bu garantiye girer mi?

Araçta sonradan takılma xenon var mı ?

Geri
Üst Alt