Silecek Su Motoru Çalışmıyor... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Silecek Su Motoru Çalışmıyor...

Anarchist

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba... Ablam kartepe belediyesinde çalışıyor. Malum orası çok soğuk oluyor, sanırım cam suyu donmuş ve su atmamış. Ama bu gün hava sıcaktı ve hala atmıyor. Dinledim motor seside gelmiyor. Düşüncem sigortanın atmış olabileceği. Sizce motor arızalanmış olabilir mi? 6 aylık araç ama ablam biraz acemi o yüzden donmuş olduğunu far edemeyip uzun süre basmış olabilir... Ve araç garantili bu garantiye girer mi?

atay78

Kayıtlı Üye
ya sıgorta atmıstır yada motor yanmıstır garantılıyse garantıye gırer

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
sigorta ise basit fakat motorsa garantiye sokacaklarını sanamam genede bi sormak lazım :eek:key:

atay78

Kayıtlı Üye
sigorta ise basit fakat motorsa garantiye sokacaklarını sanamam genede bi sormak lazım :eek:key:
abı neden sokmasınlarkı motor bozulması kullanıcı hatasına gırmezkı bunu garantıye sokmayan adam nıye garantı verır verıyorsa neden yapmaz merak ettım :confused:

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
abı neden sokmasınlarkı motor bozulması kullanıcı hatasına gırmezkı bunu garantıye sokmayan adam nıye garantı verır verıyorsa neden yapmaz merak ettım :confused:
Burak, Tarığın yorumuna göre ablası donmuş silecek suyunu camlara atmak için bayağı basmış öyleki motorun içindede donmuş ise su motor çok zorlandığı için yanmış olabilir dolayısıyla kullanıcı hatası diyeceklerdir:eek:key:

tugra kazım

Kayıtlı Üye
Burak, Tarığın yorumuna göre ablası donmuş silecek suyunu camlara atmak için bayağı basmış öyleki motorun içindede donmuş ise su motor çok zorlandığı için yanmış olabilir dolayısıyla kullanıcı hatası diyeceklerdir:eek:key:
aynenn +1907 bi tanıdık felan varsa serviste ne ala garanti dahiline alırlar bence yoksa kullanıcı hatası diyceklerdir ama inş sigorta ile hallolur servise gitmeden bi bakmak lazım sigorta taplasına :eek:key:

kaanoksuz

Kayıtlı Üye
genede şansını denesin derim garantiye girebilir belli olmaz başka birşey de olabilir sorunu bulunca anlaşılır :eek:key:

arthur

Kayıtlı Üye
burak garanti işine girer sanırsam ama selçugun dedigi gibi ablan camsuyuna uzunsüre bastım ondansonra oldu derse sokmazlar ama çalışmıyo diye gidersen sokabilirler bide servise sen götürme ablan götürsün senin acemi aldugunun kanaatına varmazlar ama ablanın olabilir

YEKTA

Kayıtlı Üye
tarık her türlü sokarız onu garantiye takma kafanı

leo54

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba... Ablam kartepe belediyesinde çalışıyor. Malum orası çok soğuk oluyor, sanırım cam suyu donmuş ve su atmamış. Ama bu gün hava sıcaktı ve hala atmıyor. Dinledim motor seside gelmiyor. Düşüncem sigortanın atmış olabileceği. Sizce motor arızalanmış olabilir mi? 6 aylık araç ama ablam biraz acemi o yüzden donmuş olduğunu far edemeyip uzun süre basmış olabilir... Ve araç garantili bu garantiye girer mi?
Araçta sonradan takılma xenon var mı ?