Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

silecek sorunu?

glenfiddich

Kayıtlı Üye
bugun karlı yerlere gittik. silecek karı kaputla camın arasına sıkıstırdı ve silecek havada kaldı (olması gerekende 5 cm yukarda) . temizledim ama nafile silecekler yuvasına inmiyo. sapıttı anlayacagınız. zorlamakta istemedim zamanla kendi düzelirmi?

bugun benimkiler de oyleydi. karlı şekilde bıraktım sonra karlar eriyince duzelir diye. İnş duzelmiştir.

bugun karlı yerlere gittik. silecek karı kaputla camın arasına sıkıstırdı ve silecek havada kaldı (olması gerekende 5 cm yukarda) . temizledim ama nafile silecekler yuvasına inmiyo. sapıttı anlayacagınız. zorlamakta istemedim zamanla kendi düzelirmi?

üsütne fazla gitme zamana bırak alışıcaktır.karı sevmiyo senın silecekler demkki:D

önün de arkanın da ayarı var İbo'cum olsa olsa ordan bozulmuştur ve elle düzeltilebiliyo zaten rahat ol..bozulmuş olsa bile.. :)

silecek kolunun bağlantı noktasındaki vidayı biraz gevşetip ayarladıktan sonra tekrar sıkabilirsin sorun çözülür şuan sileceklerini çalıştırdıgında gereğinden fazla yukarıya cıkıyordur zaten...

İbo düzelmezse bir iki güne irtibata geç benimle halledelim hafta sonuna

İbo düzelmezse bir iki güne irtibata geç benimle halledelim hafta sonuna

Mert abi nerelerdesin? Benim 2 led stop da deli gibi buhar yapıyor. İyice apachi oldum . Eryada değiştirebilir miyiz bunları? Farklı renk takıım bari bu nedir 2-3 kezdir kırmızıda yaptı boyle?

Mert abi nerelerdesin? Benim 2 led stop da deli gibi buhar yapıyor. İyice apachi oldum . Eryada değiştirebilir miyiz bunları? Farklı renk takıım bari bu nedir 2-3 kezdir kırmızıda yaptı boyle?

Elbette değiştirirler Natanael satarken 2 sene garantili olarak sattım bunu satanda alanda biliyor güzel kardeşim. Ben sana erya da iken gel değişeyim demiştim. Gitmeden önce Gökhan ile irtibat kur yanlız elindeki renklere baksınlar

Geri
Üst Alt