Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Silecek sorunu yardım..

mantıklı öyle deniyim :)

yok silecekler yerinde o yönden sorun yok..bakalım silecek suyu işe yarar belki

tamam sılecek yerındedır ben onu anladımda ..bak sılecek kolunun ustunde yuvası var onların yerınden cıkabılıryor ..nasıl cırtlı seffaf posetler var tıktıktık karsıya yerıne oturttunmu kapanıyor poset...he onun gıbı yukardan asagı dogru cıkan yerlerı oturtman lazım

biuiyh.jpg

Sağ silecek kafasına göre bazen yapıyor bazen yapmıyor. Anlamadım gitti. Bu aralar yapmaz oldu.Kaç kere değiştirdim.

tamam sılecek yerındedır ben onu anladımda ..bak sılecek kolunun ustunde yuvası var onların yerınden cıkabılıryor ..nasıl cırtlı seffaf posetler var tıktıktık karsıya yerıne oturttunmu kapanıyor poset...he onun gıbı yukardan asagı dogru cıkan yerlerı oturtman lazım

yokyok onlara hiç dokunmadım bile :) ayarıyla oynamadım..sıvı sabunla şimdilik hallettim sanırım ses falan yok bakalım ilerleyen zamanda ne olur

muratcan ben anlamadım knk sileceği nie siliosun :D 5 senedir kendim araba yıkıyorum bir kere bile sileceği silmedim :D

daha 6 aylik diyorsun fakat cama surdugun kaydiricilar cilalar ya da cilali bez ile yaptigin kimyasallar lastigi sertlestiriyor cama cila surmeyiniz her zaman savunurum bunu araca uygulanan cilalar plastik lastik her yerden uzak tutulmali bende bunu talihsiz sekilde eski aracimda ogrendim nxt gibi bir cok cilayi aracin her yerine uyguladim sonra plastik kapi citalarinin cam fitillerinin rengi degisti :) silceklerimi de kaydirici ve cilalar 2 kez bozunca anladim

cama cila sürmedim..adamlar cilalı şampuanlı yıkama yazmışlar inanmıyorum zaten ona o ayrı bi konu :D
ama ben bezle sileceği sildim bastırarak kayganlığını aldım sanırm

camdan ,ciladan , hiç birşeyden değil 1 ay önce aynısı bende oldu servise götürdüm silecek motorunu değştirelim dediler hemen (garantiden) açında bir bakalım dedim silecek kolunu sabitleyen kama gibi bir şey var o çıkmış söktür bak dediğim çıkacak ayrıca benimkide sağ silecekti

Geri
Üst Alt