Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Silecek sorunu yardım..

kayganlaştırıcı özelligini alıp goturmussun murat aferin :)

ben bu tür sertleşmiş sileceklerde sileceği WD40 sıkıp bekletiyorum cam a değdirmeden sonra fazla yağını emdirip alıyorum üzerinden buda benim yöntemim :) kauçuk wd40 yiyince kenndine geliyo ama sonra iyice siliyorum tabi bi müddet o halde beklemeli

sağol Serhat abi..nerden bulurum bunu ? 3-4 gün beklicem düzelmezse ondan alırım heralde

silecek lastiğini fazlatemizlemişsin 1-2 kez sıvı sabun sür bişeyi kalmaz

silecek lastiğinin yüzeyi normalde grafit tabakasıyla kaplıdır. siz bezle sildiğinizde o tabaka beze geçer sizde onu kir diye iyice temizlersiniz ve elinizde sdece silecek lastiği kalır. grafit kauçuğun cama yapışmasını engeller. arada grafit tabakası olmadığı için atlama yapmaya başlar. siz siz olun asla silecek lastiklerinizi silmeyin

silecek lastiğinin yüzeyi normalde grafit tabakasıyla kaplıdır. siz bezle sildiğinizde o tabaka beze geçer sizde onu kir diye iyice temizlersiniz ve elinizde sdece silecek lastiği kalır. grafit kauçuğun cama yapışmasını engeller. arada grafit tabakası olmadığı için atlama yapmaya başlar. siz siz olun asla silecek lastiklerinizi silmeyin

bu hatayı sürekli yapıoruz. iyi oldu öğrendiğimiz. sağolun ;)

şimdi indim sıvı sabun sürdüm sorun yok..bi iki gün o sabunda gider :D yine başlar..
insan sileceğin üstüne yazar silmeyin grafit var diye :D :D

daha 6 aylik diyorsun fakat cama surdugun kaydiricilar cilalar ya da cilali bez ile yaptigin kimyasallar lastigi sertlestiriyor cama cila surmeyiniz her zaman savunurum bunu araca uygulanan cilalar plastik lastik her yerden uzak tutulmali bende bunu talihsiz sekilde eski aracimda ogrendim nxt gibi bir cok cilayi aracin her yerine uyguladim sonra plastik kapi citalarinin cam fitillerinin rengi degisti :) silceklerimi de kaydirici ve cilalar 2 kez bozunca anladim

Değiştirsende 6 ay gecmeden gene aynı oluyor malesef silecekler

Geri
Üst Alt