Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Silecek sorunu yardım..

mrtcntkn

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2 gün önce aracımı yıkattım cilalı şampuanla PO da ..daha sonra kurulamasını kendim yaptım..microfiber bezlerimle kuruladım..
sileceklerimin kirini bezle sildim..bugün yağmurda yola çıktım sileceklerimi çalıştırdım
sağ sileceğimin altı ve üstü sekerek gidiyor ses yapıyor..
acaba sileceğin özelliği olan kayganlaştırıcı yağınıda mı üstünden sildim gitti ?
ne yapabilirim ?

bi ara bende de yağmurlu havada aynı şey olmuştu ama daha sonra kendiliğinden düzeldi

aynı sorun bendede wardı. tek çare değiştirmek :(

ya sileceklerın tam yerıne oturması lazım cıkmıstır yuvasından yukardan asagı eze eze oturtursun ama pekde bıseye yaramıyor degıstırmek en ıyısı...basıma geldı bnmde

ben bu tür sertleşmiş sileceklerde sileceği WD40 sıkıp bekletiyorum cam a değdirmeden sonra fazla yağını emdirip alıyorum üzerinden buda benim yöntemim :) kauçuk wd40 yiyince kenndine geliyo ama sonra iyice siliyorum tabi bi müddet o halde beklemeli

Geri
Üst Alt