Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Silecek silmeyecek de ne edecek? :)

Yazın sıcağı silecekleri mafeddiyor. Yazın demedim zaten yaz çıkısında dedim :)

siteye köşe yaptırtma şimdi !!!! yaz köşesi kız köşesi ortada su şişesi kış bitimi demişşin !! ilkbahar yaz yanı sılecek cı akraban mı var alp ne ayak sın ?

benımde bır sıkıntım var.Arabayı agustos ta aldım.son 2.5 aydır sıleceklerım ınce cızgıler halınde su bırakıyor camda. sızce burada garantılı araç diye ucret talep etmeden degısım olurmu yoksa ugrasmak bıle gereksızmı:confused:

ömer sileceklerini havaya kaldır alt lastiklerini mutfaklarda kullanılan ****tch bright ın arka yeşil tarafı ile bulaşık deterjanı ile köpurtulmuş vaziyette sil. eğer kesmezse değiştir. keserse her3 ayda bir dediğim şekilde sil benimde alteaya yapma zamanı geldi benimkilerde silmiyor yağlı yağlı izler bırakıyor ki biliyorsun altealarda sileceklerin oturduğu yerde kapaklar var onun içinde durduğu halde oluyor yinede.

ömer sileceklerini havaya kaldır alt lastiklerini mutfaklarda kullanılan ****tch bright ın arka yeşil tarafı ile bulaşık deterjanı ile köpurtulmuş vaziyette sil. eğer kesmezse değiştir. keserse her3 ayda bir dediğim şekilde sil benimde alteaya yapma zamanı geldi benimkilerde silmiyor yağlı yağlı izler bırakıyor ki biliyorsun altealarda sileceklerin oturduğu yerde kapaklar var onun içinde durduğu halde oluyor yinede.
Sagol abi bi denerim bugun

Geri
Üst Alt