Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

silecek ölçüleri

eserbaba

Kayıtlı Üye
arkadaşlar internetten muz tipi silecek alıcam da ölçüleri bilmiyorum. sağ sol kaç cm bizim araçlarda bilen varsa şimdiden teşekkürler. 2004 seat ibiza

arkadaşlar internetten muz tipi silecek alıcam da ölçüleri bilmiyorum. sağ sol kaç cm bizim araçlarda bilen varsa şimdiden teşekkürler. 2004 seat ibiza
tahminim 530 mm +475 mm ölçüleri cordobayla aynıdır.olmazsa sök gerginliğini al metreyle bi ölç acelen varsa.zaten silecek kutusunun arkasında araba modelleri yazar hangisine uyar uymaz diye.bosch tavsıye ederim.hem kalıtelı hem temiz siliyor.10 liralık unıversal yan sanayı muz silecekler cabuk bozuluyor+güzel silmiyor olmadık yağmurlu havada zor durumda kalırsın

Muz iyi de uzun kalırsa uç kısımlara baskı uygulamıyor, o yüzden iyi silemiyor bazen.

biraz araştırma yaptım, 50 cm-45 cm oluyomuş sanırım.

Geri
Üst Alt