Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

silecek lastiği

Faruk abi yarın geliceksin dimi Erya'ya. ??

:)

Yarın cuma be paşa, cumartesi gelirim diye planlıyorum. sanırım akşam 20.00a kadar da işim yok gibi, hatun nöbetçi bankacı kuzu ananesinde ben bekar bütün gün.

Teşekkür ederim cevaplarınız için. Ben de Mert abiden alayım en mantıklısı o gözüküyor. Arada bir ses yapmadığı da oluyor ama bazen de çok rahatsız ediyor. Aracı alalı 2 sene oldu ilk defa değiştiricem fena bir süre değil sanki:) Bir de gelmişken şu sağ stobu hallederiz mümkünse Mert abi.:)

teşekkür ederim cevaplarınız için. Ben de mert abiden alayım en mantıklısı o gözüküyor. Arada bir ses yapmadığı da oluyor ama bazen de çok rahatsız ediyor. Aracı alalı 2 sene oldu ilk defa değiştiricem fena bir süre değil sanki:) bir de gelmişken şu sağ stobu hallederiz mümkünse mert abi.:)

kardeş sana idda ediyorum yenilerini al yine aynı sesi yapacak...silecek ses yaptığında değil iz bırakınca silmemeye başlayınca değişir bence değişme...leonun silgileri ses yapıyor huyu böyle...

Mert abi taktın bana kafayı bugün sen ya..
görmedim abi olamaz mı.. :D

tamamdır Faruk abim.. :)

Bizim Golf 2005 mayıs çıkışlı, hala aynı silecek var üstünde.

Fakat artık silmiyo, sadece suyu çizgi çizgi bir hale getiriyo :) Hakkını yemiyim ses de yapmıyo :D

Geri
Üst Alt