Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Silecek kolundaki reset tuşu ne işe yarıyor?

Yavuz51

Kayıtlı Üye
Silecek kolunda reset tuşu var ne işe yarar ve yağmur sensörü varmıdır 2004 signo cordoba

Teşekkürler birde arka cam tuşlarını devre dışı bırakan tuşa basıyorum arka camları devre dışı bırakmıyor neden olur

Teşekkürler birde arka cam tuşlarını devre dışı bırakan tuşa basıyorum arka camları devre dışı bırakmıyor neden olur
Düğmede temassızlık vardır yada öndeki kumandadan bağımsız bağlanmıştır

kurye ile elden teslime verildi

Düğmeye bastığında çalışıyor basınca kırmızı yanıyor bi daha bastığımda beyaz yanıyor ama hertürlü arka camlar çalışıyor
[doublepost=1452272333,1452272253][/doublepost]Silecek kolunda olunca bende yağmur sensörünün sandım
Yağmur sensörü varmı bu araçta

Düğmeye bastığında çalışıyor basınca kırmızı yanıyor bi daha bastığımda beyaz yanıyor ama hertürlü arka camlar çalışıyor
[doublepost=1452272333,1452272253][/doublepost]Silecek kolunda olunca bende yağmur sensörünün sandım
Yağmur sensörü varmı bu araçta
yağmur sensörü yok...arka cam cocuk kilidi var.kapılar ve camlar çalışmaz

Biraz çok soru soruyorum idare edin
Abs dışında ne var araçta asr falan varmıdır?

Geri
Üst Alt