Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Silecek kolunda bi acayiplik var [çözüldü]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alparslan61

Kayıtlı Üye
Beyler aksamdan normal çalişan silecekler sabaha bozuldu arıza şöyle oncama su için kolu çekiyorum ön silecekler yerine arka silecek oynuyo.önü normal açıyorum yine tık yok bu nası bişi boyle bişeyle karşılaşan varmı acaba

alparslan kardeş...seni üyelerimiz kısmından tanımak isteriz...++ bir fotoğraf da koyarsak profilinize kimle konuştuğumuzu biliriz dimi :) hadi hayırlısı sen tanıt gel burdan ne oldugunu sölicem :)
[doublepost=1453655462,1453655436][/doublepost]forum kuralları :) @alparslan61
[doublepost=1453658839][/doublepost]
Beyler aksamdan normal çalişan silecekler sabaha bozuldu arıza şöyle oncama su için kolu çekiyorum ön silecekler yerine arka silecek oynuyo.önü normal açıyorum yine tık yok bu nası bişi boyle bişeyle karşılaşan varmı acaba
Sigorta panosunu açın,silecek sistemine ait 1 ya da 2 sigorta var, %100 onlardan biri ya da ikisi atık, sorun çözülecektir...ayrıca cam yıkama suyunun donmamasına dikkat edin cunku sigortayı attıran o...

atan sigorta silecek kolundan devreden cıktığı içinde saçmalıyor hepsi bu :)
[doublepost=1453658910][/doublepost]işin bitince de bilgilendirirsiniz.başka arkadaşlara ışık olur :)
[doublepost=1453659000][/doublepost]haa bi de kırmızı antifirzli cam suyu kullanın.çalıştırmadan önce su oldugundan ya da donmadığından emin olun..malum hava soğuk, motor çalışır vaziyette sıcaklığınla donmaz bir daha

tamamdır saolasın şimdi gidip bakıcam sonucu burdan yazarım
naptın bulabildin mi.kıtapcıktan cam suyu silecek sigortasını bulman lazım.ölçü aletin olsa kolay bulunur aslında da mınık sigortalarda sanırım.olmadı yarın elektrikciye 5 dk görünüver.muhtemelen silecek kollarında bişi yoktur.

SORUN ÇÖZÜLDÜ eyvallah abicim ilgin için ön silceğin sigortası atmış.suyun gelmemeyişide camsuyunun haznesi donmuş antifirizli su donmuştu nasıl dandik bi antifirizse sıcak suyla çözdük buzunu ilk benziciden bir antifirizli cam suyu daha aldım doldurdum yola çıktım ankaradan istanbula yolda gene dondu kocaeline yaklaşana kadar çok sıkıntılı geldim cam çamur falan oldu hep emliyet şeridine çekip su atmak zorunda kaldim kocaeliye yaklaşınca sıcaklık 0 oldu çalişmaya başladı valla sağ saglim geldim ama baya sitresliydi geri donerken napacam bilmiyorum.. antifirizmi dandik bu araçların kroniğimi bu anlayamadım

kırmızı antifirzli wrüthün kaliteli cam suyu silecek suları var.bırde cam suyu antfirizini suyla karışımında suyu fazla veriyoruz donuyor.direk kırmızı antfirizi koy çok az da sıvı deterjan at donmayı bi nebze azaltabilirsin.donma boşa çalıştıran motoru korumaya almak için sigortayı attırır...olmadı donan cam suyu deposunu sıcak suyla da eritebilirsin öle cık yola.

neyse konu cözüldüğüne sevindim.mevlam sorunsuz kullanmak nasip etsin geçmiş olsun..başka konularda görüşmek üzere konuya kilidi furuyom hortlamasın sonra :)
SORUN ÇÖZÜLDÜ eyvallah abicim ilgin için ön silceğin sigortası atmış.suyun gelmemeyişide camsuyunun haznesi donmuş antifirizli su donmuştu nasıl dandik bi antifirizse sıcak suyla çözdük buzunu ilk benziciden bir antifirizli cam suyu daha aldım doldurdum yola çıktım ankaradan istanbula yolda gene dondu kocaeline yaklaşana kadar çok sıkıntılı geldim cam çamur falan oldu hep emliyet şeridine çekip su atmak zorunda kaldim kocaeliye yaklaşınca sıcaklık 0 oldu çalişmaya başladı valla sağ saglim geldim ama baya sitresliydi geri donerken napacam bilmiyorum.. antifirizmi dandik bu araçların kroniğimi bu anlayamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt