Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Silecek hakkında

tanergungor

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar selam,
hemen konuya giriyorum!

Bu akşam arabayı yıkattım ve ön camı silerken yağmur sensörünün açık kaldığını silecekler çalıştığında anladım =)
Elimdeki bezi kaptığı gibi götürdü silecek ve sonrasında kırıldı yavrucak =)

Hiç bilginiz var mı ne kadar silecek? Bir de yanılmıyorsam VW grubu araçları ile aynı sileceği kullanıyor değil mi?

Serviste bulunuyor. Fiyatını arkadaş vermiş zaten, yağmur sensörünü aracı yıkayacağınız zaman kapatmayı unutmayın elinize birşey olabilirdi

araba ilk çalıştığında sensör nasıl devrede olabiliyor ki? Her araç kapanışında sensörün çalışabilmesi için kapat aç yapmak gerekir diye biliyorum. Yenilerde farklı mı ki:confused:

Otomatik mod ta ise bir kerelik çalışır. Bir daha çalışmaz ondan dolayı olmuştur...

Otomatik modda elimde ıslak bez vardı, o arada sensörün üstünü silerken çalışmaya başladı.
Ama hata bende kapamayı unutmuşum sensör olayını. Dikkat etmek şart.
45 liraya değişti serviste silecek ama çok memnun değilim, tekrar gideceğim. Silerken leke bırakıyor.

Seat servislerinin taktığı silecekler tatmin etmiyor malesef. Sıfır aldığımdan beri silecekte sorun yaşıyorum. Hem ses yapıyor hem de iz bırakıyor. Bir arkadaşımda yeni kasa var, o da aynı sorundan muzdarip. Genel olarak malzeme kalitesi VW'ye göre düşük Seat'da :(

Bosch marka almayı düşünüyorum kendi aracıma. Başka araca taktırmıştım, çok net ve sessiz siliyordu.

Seat servislerinin taktığı silecekler tatmin etmiyor malesef. Sıfır aldığımdan beri silecekte sorun yaşıyorum. Hem ses yapıyor hem de iz bırakıyor. Bir arkadaşımda yeni kasa var, o da aynı sorundan muzdarip. Genel olarak malzeme kalitesi VW'ye göre düşük Seat'da :(

Bosch marka almayı düşünüyorum kendi aracıma. Başka araca taktırmıştım, çok net ve sessiz siliyordu.

Silecek sorunu kronik, sileceği değiştirmeniz sorunu çözmeyecektir

Camlarda sorun var kesin :) silecek değiştiği halde neden düzelmesin yoksa :(

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri
Üst Alt