Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Silecek Önerileriniz nedir?

chemist32

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.Uzun süredir forumda yoktum. Silecekler sürekli yırtılıyor. Kaliteli silecek almalı mıyım? Önerileriniz nedir?

Forumdaki birkaç arkadaşın tavsiyesi ile bosch aerotwin aldım. Gayet memnunum

Özellikle silecek gibi sarf malzemesi olan ve belli bir garantisi olmayan bir ürüne çok fazla para vermenizi önermiyorum. Bir alışveriş sitesine girerek aracınıza uygun en ucuz olan silecekten 2 takım alarak kullanabilirsiniz. 1 takım ucuz silecek fiyatı 20 Tl iken, Bosch vb gibi kaliteli farz ettiğimiz silecekler 150 Tl civarındalar. Ve dediğim gibi aldığınızda yırtılmayacağı gibi bir garantileri de yok.Tavsiyem uygun fiyatlı almanız ve hasarlandıkça yenilemeniz.

Kesinlikle fazla para vermeye gerek yok. Daha önceki sileceklerim Bosch markaydı. Ancak; doğru düzgün kullanmadan bozuldu. Bence sileceğin uzun gitmesi kalitesinden daha çok nasıl kullandığına bağlıdır. O yüzden çok para vermeye gerek yok . N11 den ön ve arkalar için 1 hafta önce sipariş verdim. Şimdilik mükemmel bir şekilde iz bırakmadan siliyor. Link aşağıda paylaşıyorum.
Seat Leon Muz Silecek Seti Ön Arka 2013-2019 75,00 TL yerine 49,90 TL

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

15-20 liralık uzak doğu malı sileceklerden bir çift alıyorum beni 1 sene sessiz sedasız idare ediyor.
1 sene sonra kauçuğu inceden aşınıyor ve tekrar 20 liralık bir çift daha alıyorum.
150-160 lira verseniz de gideceği 2 senedir. Bence çok üzerinde durulması gereken bir parça değil. İşini yapsın yeter.

Merhaba arkadaşlar.Uzun süredir forumda yoktum. Silecekler sürekli yırtılıyor. Kaliteli silecek almalı mıyım? Önerileriniz nedir?

merhabalar

aracı kullandığınız bölgede herhangi hava yoluyla ucup araca ve cama yapışan raspa tozu kaynak tozu vs varsa istediğiniz kadar kaliteli alın bişey değişmez ama cam temiz ise herhangi yapışan bisey yoksa camı kil ile temizleyip boch aerotwin takın derim

Özellikle silecek gibi sarf malzemesi olan ve belli bir garantisi olmayan bir ürüne çok fazla para vermenizi önermiyorum. Bir alışveriş sitesine girerek aracınıza uygun en ucuz olan silecekten 2 takım alarak kullanabilirsiniz. 1 takım ucuz silecek fiyatı 20 Tl iken, Bosch vb gibi kaliteli farz ettiğimiz silecekler 150 Tl civarındalar. Ve dediğim gibi aldığınızda yırtılmayacağı gibi bir garantileri de yok.Tavsiyem uygun fiyatlı almanız ve hasarlandıkça yenilemeniz.
dediginiz gibi yapıp gidip 25 tl ye silecek aldim maxtel miydi neydi bir ses yapıyor allahım gaciiirt gucuuurt.... neysr ucuz malın yahnisi misali ders oldu

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Şans. Fazla para verip alacağınız da ses atlama vb yapabilir ki örnekleri çokça mevcut.

Geri
Üst Alt