Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sigortam yandı acil yardım

aynı sorun bendede vardı sigorta tablosundaki bir parça erimişti servis komple 500 tl ye değiştiriyordu garantiye sokabiliriz dediler fakat garanti bitmişti benim aracım bende geçen buluşmada emreninde dediği gibi arkadaşlara gösterdim sagolsun selçuk kardeşim konuda uzman baktılar farladardan dolayı erimiş en son arastırmama göre beyaz ampul almıştım onlardan yaptıgını düşünüyorum plastık kısmı eridi arıza ışıgıda yanmadıgı için bu şekilde kullanıyorum şimdilik bir sorun yok

Ynt: sigortam yandı acil yardım

Bir elektrikci olarak ;
Eger sigorta yanmışsa bir yerde kısa devre vardır ya orayı etkilemiştir yada kendisinde sorun var. Asla başka sigorta yada daha yüksek amperli sigorta takmayın... eğer problemi çözeyip kendiniz bir yolbulursanız şimdilik şanslı sayılırsınız, bu olay Allah korusun büyüyecektir. önceden muhakkak önlem alın.

Geri
Üst Alt