Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sigortam yandı acil yardım

arthur

Kayıtlı Üye
arkadaşlar dün yolda giderken farımın biri söndü ve arıza ışığı yandı durdum baktım sigorta yanmış sigortanın olduguyerde hafif erimiş acaba kendim degiştirebilirmiyim yoksa illa servise mi gitmem lazım yardım ederseniz sevinirim bide sigortanın dayanıklıları varmıdır acaba bu bana çok dandik geldi.

daha önce bi işlem yaptırdınmı?kolay kolay erimez.

kendin değiştir abi bi sorun oldugunu sanmıyorum benimde başıma gelmişti

yok hiç bişey yaptırmadım sadece hız sabitleyici çalışmıyodu onun için gittim sigortadan dedler ama 1 aya oldu

dedilerde ne yaptılar..mutlaka karıştırmışlardır,yapılan her neyse röle vb.koymadılarsa yapar asla yanan sigortanın yerine tekrar yanmasın diye daha büyük amper sigorta takma kime yaptırdıysan git oraya dedrdine çare bulacaklardır.

arkadaşlar dün yolda giderken farımın biri söndü ve arıza ışığı yandı durdum baktım sigorta yanmış sigortanın olduguyerde hafif erimiş acaba kendim degiştirebilirmiyim yoksa illa servise mi gitmem lazım yardım ederseniz sevinirim bide sigortanın dayanıklıları varmıdır acaba bu bana çok dandik geldi.
paşam kendin degiştirme bence zira birini farklı taksak arıza ısıgı yanar anladıgım kadarıyla taplanda erimiş servise git derim kardeşim kılavuzda seması var ne nereye takılacak die ama ehli yapsın geçmiş olsun kırılan sis farından bi şase yapmış olabilirr oralarıda kontrol etdirr

dedilerde ne yaptılar..mutlaka karıştırmışlardır,yapılan her neyse röle vb.koymadılarsa yapar asla yanan sigortanın yerine tekrar yanmasın diye daha büyük amper sigorta takma kime yaptırdıysan git oraya dedrdine çare bulacaklardır.
sigortanın yerini degiştirdiler yalnış yere takılmış dediler

Geri
Üst Alt