Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sigortam yandı acil yardım

arkadaşlar sigorta tablam yanmıştı biliyosun dün yaptırdım serviste garantiye almıyolardı bi tanıdık sayesinde aldılar nihayet yaptırdık yani yardımeden herkese teşekkürler :eek:key::eek:key:
bu ülkede tanıdıklar olmasa ne yaparız acaba. bişey ya garantide yapılıyordur ya yapılmıyordur, tanıdık girince işin içine ne değişiyor anlamıyorum. Sanırım hiçte anlamıyacam bu işleri. neyse senin adına sevindim geçmiş olsun

bu ülkede tanıdıklar olmasa ne yaparız acaba. bişey ya garantide yapılıyordur ya yapılmıyordur, tanıdık girince işin içine ne değişiyor anlamıyorum. Sanırım hiçte anlamıyacam bu işleri. neyse senin adına sevindim geçmiş olsun
kardeş her zaman derler ormanda bile bi tanıdık olacak diye mutlaka bi işin düşüyor ayrıca saol

Geri
Üst Alt