Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sigortam yandı acil yardım

Kardesim sıkıntı olacağını sanmıyorum farin sigortası ise 10 Amper rengi kırmızı olan sigorta dan çıkar tak ona göre hareket edersin kardesim kolay gelsin

ne yaptın bilmiyorum ama sen servise git yanan sigortadan sana bahane bulamazlar eğer başka bir oynama falan yok ise herşeyi garantiden hallederler birazda bağır çağır sana yüklenmeye çalışırlarsa

Kardesim sıkıntı olacağını sanmıyorum farin sigortası ise 10 Amper rengi kırmızı olan sigorta dan çıkar tak ona göre hareket edersin kardesim kolay gelsin
dursun ustam rengi yeşil 30amper sigorta kutusuda erimiş şimdi servisten geldim adamlar servis garan tisine sokmadılar bende başka bi servise gittim onlar garanti kapsamın da yaparız dediler ama biraz usta ugraşmak zorunda kaldı şimdililk idareten yaptılar 1 hafta sonra parça gelince büyük olasılıkla garanti den yapacaklar inşallah yoksa servi 1 000 lirayı bulur diyo:(

ne yaptın bilmiyorum ama sen servise git yanan sigortadan sana bahane bulamazlar eğer başka bir oynama falan yok ise herşeyi garantiden hallederler birazda bağır çağır sana yüklenmeye çalışırlarsa
iki tane servis gezdim birincisi kesinlikle garanti dışı diyo ikincisine gittim ordaki usta garan tiye sokmaya çalışacaz dedei bakalım parça bekliyolar gelin ce yapacaklar bakalım

epey oluyor birinin daha başına gelmişti kimdi hatırlayamadım hatta birkaç kişinin sigorta kutusu komple değiştirilmişti
sigorta atmayıp kutusunu eritene kadar devam ediyorsa çok ciddi sıkınıtı vardır farketmeseydin araba yolda giderken alev aldı diye konu açardın ben senin yerinde olsam garantiden yapacak servise arabamı bırakırım ..................................................

epey oluyor birinin daha başına gelmişti kimdi hatırlayamadım hatta birkaç kişinin sigorta kutusu komple değiştirilmişti
sigorta atmayıp kutusunu eritene kadar devam ediyorsa çok ciddi sıkınıtı vardır farketmeseydin araba yolda giderken alev aldı diye konu açardın ben senin yerinde olsam garantiden yapacak servise arabamı bırakırım ..................................................
abi 1 hafta sonra parça gelir dediler onun için burda kalmasın siz götürün biz sizi ararız dediler

abi 1 hafta sonra parça gelir dediler onun için burda kalmasın siz götürün biz sizi ararız dediler

Bana Sigorta Kutusundaki yerini tarif edersen sana hangi aksamları kullanmaman gerektiğini söyleyebilirim tekrar kısa devre ihtimalini ortadan kaldırmak için:eek:key:

Bana Sigorta Kutusundaki yerini tarif edersen sana hangi aksamları kullanmaman gerektiğini söyleyebilirim tekrar kısa devre ihtimalini ortadan kaldırmak için:eek:key:
selçuk kardeş resim ekleyimFotoğraf0645.jpg
kardeş benim arabada exra aksam yok

Ekli dosyalar

• Fotoğraf0645.jpg
    Fotoğraf0645.jpg
    91.9 KB · Görüntüleme: 44
Geri
Üst Alt