sigortam yandı acil yardım | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

sigortam yandı acil yardım

arthur

Kayıtlı Üye
arkadaşlar dün yolda giderken farımın biri söndü ve arıza ışığı yandı durdum baktım sigorta yanmış sigortanın olduguyerde hafif erimiş acaba kendim degiştirebilirmiyim yoksa illa servise mi gitmem lazım yardım ederseniz sevinirim bide sigortanın dayanıklıları varmıdır acaba bu bana çok dandik geldi.

kfy

Administrator
daha önce bi işlem yaptırdınmı?kolay kolay erimez.

RedLine

Kayıtlı Üye
kendin değiştir abi bi sorun oldugunu sanmıyorum benimde başıma gelmişti

kfy

Administrator
yok hiç bişey yaptırmadım sadece hız sabitleyici çalışmıyodu onun için gittim sigortadan dedler ama 1 aya oldu
dedilerde ne yaptılar..mutlaka karıştırmışlardır,yapılan her neyse röle vb.koymadılarsa yapar asla yanan sigortanın yerine tekrar yanmasın diye daha büyük amper sigorta takma kime yaptırdıysan git oraya dedrdine çare bulacaklardır.

tugra kazım

Kayıtlı Üye
arkadaşlar dün yolda giderken farımın biri söndü ve arıza ışığı yandı durdum baktım sigorta yanmış sigortanın olduguyerde hafif erimiş acaba kendim degiştirebilirmiyim yoksa illa servise mi gitmem lazım yardım ederseniz sevinirim bide sigortanın dayanıklıları varmıdır acaba bu bana çok dandik geldi.
paşam kendin degiştirme bence zira birini farklı taksak arıza ısıgı yanar anladıgım kadarıyla taplanda erimiş servise git derim kardeşim kılavuzda seması var ne nereye takılacak die ama ehli yapsın geçmiş olsun kırılan sis farından bi şase yapmış olabilirr oralarıda kontrol etdirr

arthur

Kayıtlı Üye
dedilerde ne yaptılar..mutlaka karıştırmışlardır,yapılan her neyse röle vb.koymadılarsa yapar asla yanan sigortanın yerine tekrar yanmasın diye daha büyük amper sigorta takma kime yaptırdıysan git oraya dedrdine çare bulacaklardır.
sigortanın yerini degiştirdiler yalnış yere takılmış dediler