Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sigorta ve kasko

rebel6985

Kayıtlı Üye
2014 model tdı aracım var devamlı yaptırdığım sigortacı araç sigortasının koç alyans tan 954,00 tl kasko içinde 1,879,00 tl olduğunu söyledi diğer yandan generali sigortadan teklif istediğimde kasko 1,153 tl düştü sigortacımı aradığımda her kaskonun doğusla anlaşması olmadığı nı aracında extralar olup diğer kaskoların bunları karşılamayacağını söyledi aracı ilk aldığımda 376 tl olan sigortam bugün 954 tl böyle bir saçmalık dünyanın hangi ülkesinde var acaba yada sadece bizim ülkeye has bir olaymıdır

İbrahim bize has olay kesinlikle ülkemize münsahır :D:D kazıklar hep bize

Maalesef öyle, alışmısız oturmaya, başka yerde olsa düşünemezler bile bu tarz bişi yapmayı ama bizde direkt uyguluyorlar ama normaldir yani 30.000 tl net fiyatı olan arabaya ÖTV+KDV 75.000 - 80.000 veriyoruz ağzımızı açmıyoruz geçen sene 350 verdiğimiz sigortaya da bu sene 1000 veririz, alıştırmışız bir kere eli vermişiz komple kapmışlar, hepimize müstahak, aracı aldığımda net fiyatı 16.000 tl idi, ötv+kdv oldu sana 35.000 gene verdik parasını aldık, bizi rahat bırakır mı adamlar bu şekilde, mümkün değil, afedersiniz eşek gibi gidicez vericez parayı yaptırcaz, bizden daha iyi biliyorlar bunları planlayanlar.

kuruttular yemin ederim ceplerimizi fıyatların artmasının sebebı kazaların fazla olması sıgorta sırketlerının zarara uğramasından dolayıymış yanı kurunun yanında yaşın da cayır cayır yanması abıler başkalarının hatalarını bız cekıyoruz hakkımızda hayırlısı...

yakıtı fazla öderız vergıyı fazla öderız sıgortayı kaskoyu yıne fazla öderız hep bana hepbana mılleti dusunen yok............ acılmaz dıyorladı eskıler vallahıde acıldı bıllahıde acıldıı :D

dün aldım 920 sigorta 1700 kasko bütün araştırmalarım sonunda en ucuzu

:D :D :D

12308624_974639322582500_3660944453330805006_n.jpg
[doublepost=1452003952,1452003866][/doublepost]sigorta zorunlu olduğu için mecbur yaptırmak zorundasın... sigortacı da bunu fırsat belliyor...kredi kartına döktüler işi taksitle alabiliyon vatandaşa rahat geliyor cıtı cıkmıyo... son secimlerden sonra sahtekarların önü açıldı cirit atıyolar vatandaşı birbirine düşürdüler herkes paranın peşinde manevıyatlık sıfıra indi :)

kaskoyu acemi şöforler yaptırır kanımca yanlış anlaşılmasın ...benım hiç kaskom olmadı bugune kadar hala da yok gerek yok.cunku kaskoya bi dunya para verip sırf kaskom delinmesin diye dışarıda yaptıran varlıklı bir ülkeyiz :D zorunlu sigorta da karşılıyor butun masrafları kullanmasını bilmek gerek...23 yıllık şöforum daha kasko nedir bilmem hiçde gerek duymadım.hiç de kazam olmadı hamd olsun.kaskom olsaydı mutlaka kaza yapardım ufak tefek neyse.kaskosu olan adamın araba sürüşü olmayan arasında mutlaka psikolojık olarak değişik gösterir ben buna inanırım....

Geri
Üst Alt