Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sigorta ve kasko

istanbul büyük şehir...kundaklanmaya karşı malını korumak gerekir...ben ilçede oturuyom sıkıntı tune :) 2 liralık arızayı 10 bin lira hasar kaydı gösteren tek ulkeyiz :D
Oyuzden aracımı kaskodan yaptırmadım abi

ÇOK YARATICI BİRİSİYİM ACAYİP SORUN YARATIRIM

Oyuzden aracımı kaskodan yaptırmadım abi

yanlış anlaşılmasın ben kaskoyu kötülemiyorum.kasko iyidir ama içinde bulunduğun duruma göre kasko idir.bmw,mercedes vs pahalı araclara bişi demiyorum.kundaklamayı da gectim :D bugun ufak tefek kazalarda kaskonun yaptığını zorunlu sigortalarda yapıyor.kullanmasını bilmek lazım vurup kaçmayacak vatandaş... :)

yanlış anlaşılmasın ben kaskoyu kötülemiyorum.kasko iyidir ama içinde bulunduğun duruma göre kasko idir.bmw,mercedes vs pahalı araclara bişi demiyorum.kundaklamayı da gectim :D bugun ufak tefek kazalarda kaskonun yaptığını zorunlu sigortalarda yapıyor.kullanmasını bilmek lazım vurup kaçmayacak vatandaş... :)
Vurkaççı bu sartlarda mecbur vurup kacacak abı

Benim araç hanımın üzerine gecen yıl kasko 1670 TL çıkardılar yaptırmam m dedim sıgortacı sınıf arkadaşım dar kapsamlı kasko olduğunu sadece kazayı kapsadığını fiyatının 399 TL olduğunu ve yıl sonu hasarsızlık indiriminden faydalanacağımı söyledi mantıklı geldi onu yaptırdım yıl sonunda hasarsızlık indirimini kullanıp full kasko yapalım dedik bi fiat çıktı ındirimle 1440 TL dar kapsamlıya devam edelim dedim şirket sonlandırmış kaskosu olmayan kaza yapınca gidip bunu yaptırıyormuş 2 gün sonrada kaza yaptım diye sigortaya bildiriyormuş şirkette zarar etmiş bu yüzden kaldırmış dar kapsamlı kaskoyu bizim insanımızda da var güzel bir şey gördü mu illaki b...kunu çıkaracak bende kızdı yaptırmadım bir daha

2014 model tdı aracım var devamlı yaptırdığım sigortacı araç sigortasının koç alyans tan 954,00 tl kasko içinde 1,879,00 tl olduğunu söyledi diğer yandan generali sigortadan teklif istediğimde kasko 1,153 tl düştü sigortacımı aradığımda her kaskonun doğusla anlaşması olmadığı nı aracında extralar olup diğer kaskoların bunları karşılamayacağını söyledi aracı ilk aldığımda 376 tl olan sigortam bugün 954 tl böyle bir saçmalık dünyanın hangi ülkesinde var acaba yada sadece bizim ülkeye has bir olaymıdır

Ondan sonra Ankara'dakilere niye küfür ediyorsun diyorlar!

385 TL'ye yaptırdığım sigortayı bugün 1.150 TL fiyat verdiler bu kadar rezalet bir şey yok.

3 katı fiyat artışı da nedir lan! Delirdim bugün ya resmen...

Hani bunun MTV, kasko, emisyon, muayene derken başka verebileceğimiz ne kaldı merak ediyorum...

Ondan sonra Ankara'dakilere niye küfür ediyorsun diyorlar!

385 TL'ye yaptırdığım sigortayı bugün 1.150 TL fiyat verdiler bu kadar rezalet bir şey yok.

3 katı fiyat artışı da nedir lan! Delirdim bugün ya resmen...

Hani bunun MTV, kasko, emisyon, muayene derken başka verebileceğimiz ne kaldı merak ediyorum...
Bisi daha kaldi onuda isteyecekler yarin öbür gün, az kaldı.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaskonun faydalari
Hırsızlık
Terör
Sel deprem vs.
Çarpıp kacanlardan
kanirta kanirta aliyorlar..
Kaskonuz yoksa hepsinden ve fazlasindan maduriyet yasiyirsunuz.devlet size hicbir sekilde sahip cikmiyor..mahkeme süreci prosedür takibi vs sonuc takipsizlik..kasko sirketleri..müsterisini madur edeni arayip buluyor.maduriyetini giderip ceza bile kesiyor.benim müsterimi nasil mağdur edersin diye..

Burda Bitmez..

Kaskonun faydalari
Hırsızlık
Terör
Sel deprem vs.
Çarpıp kacanlardan
kanirta kanirta aliyorlar..
Kaskonuz yoksa hepsinden ve fazlasindan maduriyet yasiyirsunuz.devlet size hicbir sekilde sahip cikmiyor..mahkeme süreci prosedür takibi vs sonuc takipsizlik..kasko sirketleri..müsterisini madur edeni arayip buluyor.maduriyetini giderip ceza bile kesiyor.benim müsterimi nasil mağdur edersin diye..

Burda Bitmez..

Kasko şirketinin aldığı paracıkları bana verseler yedi sülalesine fedai ordusu kurar, koruma hizmeti sağlarım :D

Geçtiğimiz sene sigorta şirketleri zarar etmişler bu yuzdende zam yapmışlar...zami düzgün arac kullananan kaza yapmayana neden odetirler anlamis değilim...burasi türkiye...
Ayrica sigortacilarin bir baska dedigine göre....leon araclar gectigimiz sene cok fazla kaza yapmış bu yuzden sigortalari yuksekmis...risk değeri yüksek arac dediler bana...

Geri
Üst Alt