Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sigorta ve kasko

Ergo

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kaskoyu acemi şöforler yaptırır kanımca yanlış anlaşılmasın ...benım hiç kaskom olmadı bugune kadar hala da yok gerek yok.cunku kaskoya bi dunya para verip sırf kaskom delinmesin diye dışarıda yaptıran varlıklı bir ülkeyiz :D zorunlu sigorta da karşılıyor butun masrafları kullanmasını bilmek gerek...23 yıllık şöforum daha kasko nedir bilmem hiçde gerek duymadım.hiç de kazam olmadı hamd olsun.kaskom olsaydı mutlaka kaza yapardım ufak tefek neyse.kaskosu olan adamın araba sürüşü olmayan arasında mutlaka psikolojık olarak değişik gösterir ben buna inanırım....
Ben kasko yaptırıyorum abi ama anlamıyorum bu kaza yapınca kasko bozulmasın mantığını zaten bozulsa da 100tl gibi fark oluyor ben kullandım her fırsatta da kullanırım bakalım bu sene ne olacak fiyatı

kurye ile elden teslime verildi

Ben kasko yaptırıyorum abi ama anlamıyorum bu kaza yapınca kasko bozulmasın mantığını zaten bozulsa da 100tl gibi fark oluyor ben kullandım her fırsatta da kullanırım bakalım bu sene ne olacak fiyatı

kurye ile elden teslime verildi
geçen memlekette ışıklarda beklerken reno boradvaw arkamdan değdirdi.(sadece deydi refloktor cıktı yerınden) :D aracımdan inişimi bi göreydin herif arabadan inemedi trafik kilitlendi bastım kalayı devam ettim :)

kaskoyu acemi şöforler yaptırır kanımca yanlış anlaşılmasın ...benım hiç kaskom olmadı bugune kadar hala da yok gerek yok.cunku kaskoya bi dunya para verip sırf kaskom delinmesin diye dışarıda yaptıran varlıklı bir ülkeyiz :D zorunlu sigorta da karşılıyor butun masrafları kullanmasını bilmek gerek...23 yıllık şöforum daha kasko nedir bilmem hiçde gerek duymadım.hiç de kazam olmadı hamd olsun.kaskom olsaydı mutlaka kaza yapardım ufak tefek neyse.kaskosu olan adamın araba sürüşü olmayan arasında mutlaka psikolojık olarak değişik gösterir ben buna inanırım....
Haklisin bu gune kadar benim de hic kazam olmadi ama. Malum burasi istanbul aracin ne zaman kundaklanacagi veya ne zaman birisi vurup kacacagi belli olmuyor bahcemiz yokki arabayi koyup aksam rahat rahat yatalim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Haklisin bu gune kadar benim de hic kazam olmadi ama. Malum burasi istanbul aracin ne zaman kundaklanacagi veya ne zaman birisi vurup kacacagi belli olmuyor bahcemiz yokki arabayi koyup aksam rahat rahat yatalim

Sent from my iPhone using Tapatalk
haa evet bak orasını hiç düşünmedim..istanbulda şart tabii kundaklndımı en azından arabanın değerini kurtarır başka alırsın...kasko başka şeye de yaradığı yok zaten....

Koyun sürüsü gibiyiz nereye cekerlerse oraya gidiyoruz sorgu sual yok, kredi kartlarini hazirlayin sigorta kasko odeyecegiz ☺

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hahahaa abı nıye oyle dıyon bizde kasko var sende muska

ÇOK YARATICI BİRİSİYİM ACAYİP SORUN YARATIRIM

İstanbul'da kaskosuz araç olurmu ya, bakalım bu sene nasıl yapıcaz kaskoyu, geçen sene 1600 ödedim bu sene zamlandı %30 hasarsızlık indirimi var kesin 2000 olmuştur :eek::eek::eek::eek:

Hahahaa abı nıye oyle dıyon bizde kasko var sende muska

ÇOK YARATICI BİRİSİYİM ACAYİP SORUN YARATIRIM
istanbul büyük şehir...kundaklanmaya karşı malını korumak gerekir...ben ilçede oturuyom sıkıntı tune :) 2 liralık arızayı 10 bin lira hasar kaydı gösteren tek ulkeyiz :D

Geri
Üst Alt