Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sigorta ve Kasko yardım ...

Ozie23

Kayıtlı Üye
Yeni aldığım 2009 Seat Leon Stylance için kasko ve sigorta aramalarım var.
Bi sayfada denk gelmişti SCW üyelerine indirim yapılıyor diye böyle bir durum varmı?
İlk kaskom 21 yaşında Ankaradayken yaptırmıştım.2009 ford focus'um vardı 1774 lira bayılmıştım.
Şu an diyarbakırdayım yaş 23 fiyat hakkında bir bilginiz varmı acaba?
Önerilerinizi bekliyorum.
Şimdiden Teşekkürler.

1500 LİRA civarı kardeşim dubai grup var orasıda 1000 tl civarı

sanırım dubai grup dediğin full+full kasko değildir o fiyata

bildiğim kadarıyla en uygun fiyatı axa veriyor

bende ilk aracım ve ilk sigortam olduğu için baya bir fiyat araştırması yaptım nerdeyse tüm sigorta firmalarına sorduk içlerinde en ucuzu Ankara Sigorta vermişti

Internetten araştiriyorum çoğu acenteyi dediklerinizede baktim tşk. Ederim.başka uygun acente bilgisi olan varsa bilgi verirlerse sevinirim.

önemli olan fiyatı değil içeriği...sorduğunuz her yerde muhakkak neleri kapsadığını sorun. Birde vermiş olduğu hizmetler neler, bunlara da göz atın.

Plaka tc ve ruhsat No Msj atın yakın arkadaşım ak sigorta acenta bayisi iskontolu fiyat alabiliriz

çok sağolun gerek kalmadı artık iksinide yaptırdım ... Biraz acı oldu fiyat konusu ama mecburrr.

Geri
Üst Alt