Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

signo ile signum arasındaki fark?

RD38

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2001 model toledo signo ile 2001 model toledo signum arasındaki farklar nelerdir?

aynı olduğunu söyleyenler var :) önce signummuş sonra signo olmuş..ham aynı model hem signo hem de signumlarda var..bence neyin ne olduğunu seat bile bilmiyor..üretmişler sürmüşler rengarenk:D..geçen kullanım kılavuzunu buldum ve hatta paylaştım ama orada da signumun,signonun,stellanın s si yok..değil ki techno dur plus tır.. nette bu kavramların hepsini yanlarına ingilizce birşeyler ekleyerek bile aradım,bir tablo bulma ümidiyle ama dediğim gibi sır..belkide türkiye gibi 2.sınıf dünya ülkelerine çeşitlendirdiler, kendilerine en fulü ve donanımlısını standart olarak sattılar adına da toledo dediler:)

2002 kasada hangi donanım ismi yoksa o eski donanım ismidir ama içerik farkı varmı bilmiyorum:(

hakkaten o kadar çok paketi varki ney neydi neyde ne vardı çok bilinmeyenli denklem haline geldi iş. :confused: ilanlara bakarken gördüğüm kadarıyla sağ sol dikiz aynalar signumlarda eşit, signolarda biri diğerinden kısa. benim görebildiğim tek fark bu.:)

yılan hıkayesı gıbı cıdden farklı anlamak cok zor bır cok modelı var:)
en 2000 ve oncesı sıgnum 2001 sıgno-sıgno plus dıye sanırım

Geri
Üst Alt