Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Signo ile Signo Plus'ı nasıl ayırtedebilirim ?

Konu, 'Toledo' kısmında Kanışka tarafından paylaşıldı.

1. Kanışka

Kanışka SCW Üyesi

381
    35
    28
    Merhaba arkadaşlar, kısmetse önümüzdeki hafta 2004 model Toledo sahibi oluyorum. Şimdiki sahibi aracın Signo Plus olduğunu söylüyor. Acaba Signo mu Signo Plus mı olduğunu nasıl anlayabilirim? Signo Plus'ın artı donanımlarını aracın içinde nasıl farkederim?

2. kayitciata

kayitciata SCW Üyesi

2
    0
    1
    signo plus diye birşey hiç duymadım ben :(

3. Kanışka

Kanışka SCW Üyesi

381
    35
    28
    Nasiiiiii :D

4. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    benim arabanın ruhsatında signo plus yazıyor ama signo ile arasında ne fark var bilmiyorum

5. effect1903

effect1903 SCW Üyesi

1.052
    80
    48
    Bu toledoları çok beğeniyorum temizini bulursam bende dizelini alacağım inşallah.. Signo ile singo plus arasında sanırım yağmur sensörü, elektrikli katlanır aynalar vs.. gibi ayıran özellikler var ama yinede tam bilemiyorum.. Dizel mi alacaksınız acaba?

6. Kanışka

Kanışka SCW Üyesi

381
    35
    28
    Hayır benzinli.

7. kfy

kfy
    Administrator

12.592
    5.263
    113
    o yıllarda jant, yağmur sensörü,değişik marka cd çalar,döşeme de farklı kumaş gibi farklılıklar olması gerekir çok büyük fark yok..tekno modelinde ise + esp yine değişik jant vs.en dolu olanıda zaten tekno

8. picassoner

picassoner SCW Üyesi

927
    355
    63
    signo plus farkı: Hız Sabitleyici, Yağmur sensörü, Karara dikiz aynası, jantlar aynı inç fakat şekli farklı, iç döşemelerde koltuk ortaları küçük kareli bu signoda harelidir, cd çalar bunlar standart. esp ise her signo plusta yok.

9. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    öncelikle bu tip soruların havada kalması ve kulaktan dolma birbirimize yardımcı olmaya çalışmamızın sebebi, nette ve bir çoğumuzun elinde o yıllara ait araç kitapçığının olmamasıdır sanırım.

benim ruhsatta signo techno diye geçiyor.. çoğu techno ya da plus diyor zaten.. benim bildiğim kadarıyla benim araçta olup normal signolarda olmayan yağmur sensörü ve antipatinaj.. belki plus da aynı şekildedir.. ama signo , signo plus ve signo techno arasında çok bir fark yok sanırım.

10. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    benim bildiğim kadarıyla papatya jant signo çok kollu jant signo plus 5 kollu jan techno

Sayfayı Paylaş