Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Signo ile Signo Plus'ı nasıl ayırtedebilirim ?

Kanışka

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, kısmetse önümüzdeki hafta 2004 model Toledo sahibi oluyorum. Şimdiki sahibi aracın Signo Plus olduğunu söylüyor. Acaba Signo mu Signo Plus mı olduğunu nasıl anlayabilirim? Signo Plus'ın artı donanımlarını aracın içinde nasıl farkederim?

benim arabanın ruhsatında signo plus yazıyor ama signo ile arasında ne fark var bilmiyorum

Bu toledoları çok beğeniyorum temizini bulursam bende dizelini alacağım inşallah.. Signo ile singo plus arasında sanırım yağmur sensörü, elektrikli katlanır aynalar vs.. gibi ayıran özellikler var ama yinede tam bilemiyorum.. Dizel mi alacaksınız acaba?

Bu toledoları çok beğeniyorum temizini bulursam bende dizelini alacağım inşallah.. Signo ile singo plus arasında sanırım yağmur sensörü, elektrikli katlanır aynalar vs.. gibi ayıran özellikler var ama yinede tam bilemiyorum.. Dizel mi alacaksınız acaba?

Hayır benzinli.

o yıllarda jant, yağmur sensörü,değişik marka cd çalar,döşeme de farklı kumaş gibi farklılıklar olması gerekir çok büyük fark yok..tekno modelinde ise + esp yine değişik jant vs.en dolu olanıda zaten tekno

signo plus farkı: Hız Sabitleyici, Yağmur sensörü, Karara dikiz aynası, jantlar aynı inç fakat şekli farklı, iç döşemelerde koltuk ortaları küçük kareli bu signoda harelidir, cd çalar bunlar standart. esp ise her signo plusta yok.

öncelikle bu tip soruların havada kalması ve kulaktan dolma birbirimize yardımcı olmaya çalışmamızın sebebi, nette ve bir çoğumuzun elinde o yıllara ait araç kitapçığının olmamasıdır sanırım.

benim ruhsatta signo techno diye geçiyor.. çoğu techno ya da plus diyor zaten.. benim bildiğim kadarıyla benim araçta olup normal signolarda olmayan yağmur sensörü ve antipatinaj.. belki plus da aynı şekildedir.. ama signo , signo plus ve signo techno arasında çok bir fark yok sanırım.

benim bildiğim kadarıyla papatya jant signo çok kollu jant signo plus 5 kollu jan techno

Geri
Üst Alt