Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sigara yanığı-küçük ezikler

18891945

Kayıtlı Üye
pazartesi günü aracımı yıkatmak için bostancı-pak oto ya gittim..iç temizlik yapılırken,yıkayan arkadaş, şöför kapısını açtı..aracın durduğu yer aşağı meyilli olduğundan,kapı kendini saldı,yandaki aracın açık olan kapısına çarptı..böylece benim aracın şöför kapısında 7-8 cm lik dikine bir göçük meydana geldi..pak otonun sahibi yasin beye söyledik durumu..abi,çarşamba günü gelirsen hallederiz dedi..dün gittim tekrar..yanıma bir eleman verdi,sanayide bir dükkana gittik..sanayideki eleman çekiçle düzeltilebileceğini söyleyince,aynen geri döndük..ben,aracın kapısındaki boyanın orjinal olduğunu,çekiç izi olmasındansa,o göçüğün kalmasının daha iyi olduğunu söyledim,hakkımı helal ettim,tam çıkarken, abi olmaz öyle dediler,başka bir ustayı aradılar..1 saat sonra sanver usta geldi..yaklaşık yarım saatlik çalışma ile,bahsettiğim göçük ve arabanın diğer yerlerindeki 3 göçüğü daha gayet başarılı şekilde düzeltti..metod kabaca şu; ufak vantuzlara silikon sürüyor,göçük olan yere yapıştırıp çekiyor..asıl başarılı olduğu konu ise sigara yanıklarını düzeltmekmiş..iz bile kalmıyor dedi..benim araçta sigara yanığı olmadığı için o işlemi görmedim..ben işçiliğini, ve gösterdiği özeni beğendim..dükkanı yokmuş,arayıp randevu alınıyor,ona göre buluşuluyor..ihtiyacı olan arkadaşlar için; (bostancı-pak oto yıkama-yasin beye de gösterdiği ilgi alaka için ayrıca teşekkürler..)

tel:0539 415 44 04
web: www.sanverusta.net

Aracımı meg. den başka yerde yıkatmam ben olsam :)

geçmiş olsun demek kalmış.. :)

en azından yaptığı hatayı telafi eden insanların olduğunu duymak güzel cidden

Çok yararlı bir paylaşım teşekkrüler, otomotivde istemeden zarar verilse de, telafisi için uğraşılması da güzel bir yaklaşım.

Herzaman işimizin düşebileceği bir insan Şanver Usta. Ben numarasını kaydettim

ihtiyacı olan arkadaşlar olabileceğini düşündüğüm için. Güncellemek istiyorum

Geri
Üst Alt