Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sigara da indirim !!!!

zafa38

Kayıtlı Üye
arkadaslar merhabalar philip morrisden alınan habere gore uzun marlbora 5.75 kısa marlbora 5.50 tl ye cekildi sigarada indirim savaşları basladı.... diger sigaralarda durum nedir bilmiyorum henüz...

Philip morris'in 2500 küsür kişiyi işten çıkaracağını açıkladıktan sonra böyle bi karar alındığı söyleniyor...Ne kadar doğrudur bilmiyorum...

henuz indirim gecerli degil yarın belli olucakmıs ama parlımentte degisiklik yok gibi gozukuyor..

Sıgaraya 7 lıra ve ustu veren adama salak derler bu donemde.Zehırlenmek ıcın bu kadar para dokmeye gerek yok zaten

bu philip morris çok çakal bi firma. bu olay kesinlikle kasıtlı şu an yanılmıyosam yaptıkları indirmle winston la fln kafa kafaya gidiyo. adam dicekki (winston içen) ulan bu parayı buna verceğime marlboro alırım. herkes yüklencek sonra alıscaklar baba sigaraya. tekrar cakcaklar zamı millet neye ugradıgını sasırcak bakın bu dediklerim hepsi sırasıyla olucak . ahanda buraya yazıyorum:D

acaba nneden sadece philip morris marlborada indirim yaptı bisuru urunu var

şimdilik düşücekmiş..
ancak devlet yeni bi vergi tasarısı varmış..

zerre kadar ılgılendırmıyo :)

Geri
Üst Alt