Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sıfır RCD-310...

aceba makyajsız kasalara mevcut çerçeve ile uyuyormu aceba yoksa ilave çerçevemi almak gerekli eğer uyuyorsa veya çerçeve konusunda yardımcı olacak biri varsa ben talibim

aceba makyajsız kasalara mevcut çerçeve ile uyuyormu aceba yoksa ilave çerçevemi almak gerekli eğer uyuyorsa veya çerçeve konusunda yardımcı olacak biri varsa ben talibim

Hocam makyajsız kasalarda ilave çerçeve gerekiyor... onu servisten temin ettirebilirsin çok pahalı bişey olucağını sanmıyorum... Benim cihaza gelick olursak araç sıfır alındığı gün daha ben teslim alamdan söktürdüm kutuya koydurdum kullanılmamış sıfır şekilde duruyor... çerçeve işini halledersen sıkıntı olmaz...

Bunu krndi aracima takarsam herhangi yapmam gereken birsey varmi yoksa bi cerceve alip montaj yapinca direkt aciliyormu

Bunu krndi aracima takarsam herhangi yapmam gereken birsey varmi yoksa bi cerceve alip montaj yapinca direkt aciliyormu

Çerçeveyi akıp Montajı yapınca Orjinal Ürün olduğuna dair bir kod istiyor o kodu tuşluyorsun çalışmaya başlıyor hocam... Zaten ben o Kodla birlikte vereceğim...

Geri
Üst Alt