Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sıfır leon fiyat..

aldığınız fiyat düz style paket mi ekstra bir şey var mı

Sercan abim Doğuş Oto Maslak'ta satış bölümünde çalışıyor. Aradım şimdi net bi fiyat alamadım sanırım ufak bi zam gelmiş, ama elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım dedi. Kendisi yarın çalışmıyor, fakat çarşamba günü Maslak Otomotion'da görüşebilirsin. İsmi Uğur Kaynar. Forumdan Seçkin yönlendirdi dersen sana sıfır araç konusunda yardımcı olabilir.

tdi dsg 49.250 son ise zam gelmiş çünkü ben 49.500 e sunrouf+17 agra jant aldım

Ben satmayı düşünüyorum =) 1.4 TSI, sunroof'lu, motor ve karter korumalı vs.

ikinci el sunroof lu alınır 1.4 TSI

Sercan abim Doğuş Oto Maslak'ta satış bölümünde çalışıyor. Aradım şimdi net bi fiyat alamadım sanırım ufak bi zam gelmiş, ama elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım dedi. Kendisi yarın çalışmıyor, fakat çarşamba günü Maslak Otomotion'da görüşebilirsin. İsmi Uğur Kaynar. Forumdan Seçkin yönlendirdi dersen sana sıfır araç konusunda yardımcı olabilir.

Teşekkür ederim yardımların için seçkin arkadaşım en kısa zamanda kendisiyle irtibata geçiorumm.

25 mayıs fatura tarihli leon 1.6tdi dsg style paket şeker beyaz park sensörlü 49.650 tl ye aldım.

Geri
Üst Alt