Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sıfır km araç 53 km de olurmu ?

dayım zamanında istanbulda mertur diye bir şirkette çalışıyordu forkliftci olarak bu merturada tüm wolkswagn seat audi arabalrını taşıyo dayım derki arabalarla gezen gezen arabyı gemiden çıkarken orasını burasını vurular araba nerdeyse yarı boyalı olur öyle satmak için götürürler derid

Bundan 2-3 sene önce x bir forumdada boyle bir konu görmüştüm.
Km yi pek hatırlamıyorum ama oda sizinki gibi braz fazla idi. Arabayı bayiiden çıkarmadan önce Doğuş gibi x bir firmayı arayıp durumu izzaa edip iadesini veya ikinci el fiyatına kendisine satılmasını istemiş ve biraz diretmiş uğraşlarla felan o zamanın parası ile 23 bin liraya anlaştığı aracı 2 binlira aşağısına almış.
Artık ne kadar yalan ne kadar doğru söylüyor onu bilemeyeceğim :)

En iyi benim km.ymiş 0 km de aldım eski leonumu :)

tahmınımce her partı uretımden bır arac test edılıyordur ve senınkıne denk gelmıs olabılır

foruma seat aldıktan sonra google dan konuları okuyup ulaşıp üye oldum. Ve kendini tanıt bölümü hk hiçbir bilgim yoktu.

bu kısıma yazarım... tşk ler..

biraz abest bir km olmuş, keşke alırken itiraz etseydiniz olurdu. artık çok geç kime ne ıspatlıcaksınız?

Ben gerekli girişimleri yaptım. Konu doğuş grubuna gitti ve ordaki yetkililerin cevabı böyle km ler zaman zaman olabilmekte. Test aşaması uzun sürebildiği için bazı araçlarda böyle km ler çıkabiliyormus. ancak ben bu cevaptan tatmin olmadım. beni defalarca aradılar müşteri memnuniyeti v.s anketler yaptılar ben bu memnuniyetsizliğimi ve şikayetimi defalarca bildirdim ama sonuç çıkmadı. Yetkili satıcıyı burda yazacağım ve bana o zaman hemen döneceklerini biliyorum. artık müşteri memnuniyeti çok önemli böyle büyük firmaların bu durumlarda müşterisini önceden bilgilendirmesi gerektiğini düşünüyorum. yani aracı almadan önce bana aracımız bu km de deseydi ben bu aracı almmaktan vazgeçebilirdim yani cayma hakkımı kullanabilirdim. ancak işlem bittikten plaka çıktıktan sonra ortaya çıkması hoş olmadı. eğer kısa süre içinde çözüm alamazsam araç bilgilerini diğer tüm seat çılarla paylaşacağım en azından sizde nereden araç alınır nereden alınmaz bilinçlenmiş olursunuz..

Serkan

olması gereken maksimum km 17 olması gerek diye biliyorum

Geri
Üst Alt