Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sıfır km araç 53 km de olurmu ?

ben de aldığımda 7km deydi...50 km dersen git konuş derim çok geç olmadan...

ben aldığımda 7.8 kmdeydi ama aracın sigortaları serviste ben teslim almadan 1 gün önce takıldı yani araç zaten yürümez vaziyette iniyor tırdan (en azından bana verilen bilgi öyleydi) km sini üretildiği yerde test vs için yapıyordur diye düşünüyorum. 53 az değil ama kötü niyetli olunsa aracınız kullanılmış olsa aldığınız yer sıfırlardı ve tam 0 km de araba alırdınız servis için sizin şikayetinizi dinlemektense bunu yapmak çok kolay olsa gerek. canınızı sıkmayın bence

hayret daha kimse daha 'kendinizi üyelerimiz bölümünden tanıtırmısınız dememiş'

Hakikaten yaaa kimse farketmemiş tanıtımı..
üstadım kurallar gereği ilk once kendinizi üyeler bolumunden tanıtmanız gerekmektedir..sizi tanımak isteriz..

38 km. olan sıfır araç gördüm...50 olması da çok anormal sayılmaz...

arkadaşlar anormal olduğunu söylüyorlar gerçi ama bence arabanızda bir problem yoksa sıkıntı yapmayın..çok da yüksek bir km değil..

ben seat almayı kararlaştırıp ilk gittiğimde şovrumda araç kalmamıştı.depoda var,gidip bakalım dediler.beraber gittik bakmaya.hadı birde binelim dedik,test sürüşü yaptık aracla.ve aynı aracı aldım. 20,9 km de teslim aldım.demek istediğim araç test amaçlı kullanılmış olabilir.ben özellikle DSG ye bakmak içinde fazla kullandım aracı.bencede aracında sorun yoksa dert etmeye gerek yok.. keyfini çıkarmaya bak kardeşim..:zipla

Ben aldığımda da 3km deydi. Direk gemiden indirilip Adanaya gönderilmişti araç.
Başka birinin doğuştan aldığı leon'un 50-80 arasında olduğunu hatırlıyorum. Baya bir üzerine gitmişti, tatmin edici bir cevap almıştı. Normal olabileceği söylenmişti.

muhtemelen aracınıza emisyon yada başka birtakım testler yapılmıştır. bende test sektöründeyim ve türkiyede üretim yapan hemen hemen her firmayla çalışıyoruz ve sürekli sıfır araç gönderiyorlar araçların test sonrası bizden çıkışı 70-80 km yi bile bulabiliyor. ama km yazıp yazdırılmayacağı firmanın kendisine kalmış. bazı firmalar fişi çekip test sırasında km yazmamasını sağlıyorlar bazıları ise tam tersine herhangi bir işlem yapmadan aracı böyle satıyor. gönül rahatlığı ile binebilirsin bence test edilmiş bir araçtır seninki muhtemelen:eek:key:

Geri
Üst Alt