Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sifir ibiza vites geçişleri

Servisten birsey yapacaklarini zannetmiyorum sifir baskasini denetiyim dedi onda da ayni olacak onun icin alisicaz zamanla insallah

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arac tam olarak durmaması halınde oladugu ıcın tam olarak ayırma işlemi gercekleşmiyor aracını tam hareketsız durumda deneyın her aracta olan sorun dert etmeyin

aracinizin 1. vites ve geri vitese atarken yasadiginiz sorun arada benim aracimdada oluyor.
2015 tdi ibiza.
ama ben bu olayi daha once aldigim 2 sifir aracimdada yasadim.
ozellikle arac sogukken ilk hareket ve sonrasinda vites gecisleride gecmeme problemi kemikli vites diye tabir edilen tum marka modellerde olabiliyor.
bu problem oldugu anda tekrar debriyasa sonuna kadar basilip vitese gecirmek gerekiyor.
bence cok problwm yapmayin.
zamanla vites ler alistikca problem azalacaktir.
araciniza fazla mudahale ettirmeyin.
severek binmeye calisiin..

2003 ibizamdada vardı 2016 yeni aldıgım 1.2 tsi aracımdada var normal karşılıyorum :)

Merhaba arkadaşlar 16 8 2016 tarihinde sifir ibiza 1.2 tsi referance model araba aldim arabadan genel anlamda memnunum ama vites geçişlerinde sıkıntılarım var ilk aldığımdan beri birinci vitese ve geri vitese takarken takılmalar oluyor hatta bazen hiç geçmiyor başka viteslere takip oyle geciriyorum 10 yildir farkli markalarda araçlar kullandim ilk sifir arabam boyle bir sey yasamak cok moralimi bozuyor arabada cok hassasim 19.08 2016 tarihinde 100 km iken servise goturdum servis elemanlari yanindada ayni durumu yapti 1 gun serviste kaldi ertesi gun aldigim da da ayni proplem devam ediyordu bana servis elemaninin cevabi şanzimanda bisey gozukmuyor biraz daha kullanin oyle bakalim diyor vitesi yaglayalim derken vites kolunun orayi acmislar ve plastik aksamini zedelemisler su an 300 km her bindigimde yapiyor gecmiyor veya cok zor geciyor en cokta bunu 1. Ve geri viteste yapiyor sizlerde de boyle proplem varmi yardimci olursaniz sevinirim

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
yeni diye biraz sıkıdır vitesler zaman içinde yumuşar fakat o zedeledikleri aksamı götür servise bence ben size getirdiğimde böyle değildi siz bunu zedeledeniz de peşini bırakma , sıfır araba alıyorsun sözüm ona usta geçineneler orasını burasını sökerken zarar veriyorlar arabalara , kimse sesini çıkarmadığı içinde devam ediyor bu tür olaylar , daha olmadı ispanya ya resimleri çek ve kısa bir yazı ile şikayetini bildir

yeni diye biraz sıkıdır vitesler zaman içinde yumuşar fakat o zedeledikleri aksamı götür servise bence ben size getirdiğimde böyle değildi siz bunu zedeledeniz de peşini bırakma , sıfır araba alıyorsun sözüm ona usta geçineneler orasını burasını sökerken zarar veriyorlar arabalara , kimse sesini çıkarmadığı içinde devam ediyor bu tür olaylar , daha olmadı ispanya ya resimleri çek ve kısa bir yazı ile şikayetini bildir
Dogru syluyorsun ne emeklerle aliyoruz adamlarin umrunda degil ustayim diye gecinirler vitesin orayi tornavida ile acmaya calisirlar sanayideki adam yapsa neyse ama servis 60 km deki araca yapiyor bunu

Dogru syluyorsun ne emeklerle aliyoruz adamlarin umrunda degil ustayim diye gecinirler vitesin orayi tornavida ile acmaya calisirlar sanayideki adam yapsa neyse ama servis 60 km deki araca yapiyor bunu
sanayide ki ustalar bile yapmıyor bu kadar , benden tavsiye çek resmi ispanyaya gönder , hangi servis bu ?

Türkiye de işler maalesef bu şekilde işliyor. Adamlar profesyonel. Ancak Türkiye deki ustalar sıkıntılı. Ya kendi adamlarına türkçe öğretip servislere koyacak (ki imkansız) ya da gelen şikayetleri çok ciddi dinleyip gerekirse servislere ağır cezalar kesecek...

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt