Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sıfır ayarında çiziksiz pioneer ts-w121spl subwoofer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
pıoneer başkadır yumuşaktır kıcker baya sert tır pıoneer bir başkadır meksika malıdır kalite üründür bilen ne değerli oldugunu bilir hayırlısı olsun

pioneer nedır kicker nedir iyi bilirim ama benim için pıoneer dediğin zaman japan olacak mesela hala evde japan uretımı cıhazlar var cok eskı aracımda sıfır almıştım satmatım duruyor yıl 1994

ben 2 aylıkkn yaptırdım:) sub sız olmaz..

aynen sub'sız olmuyor biliyorum ama amfi için kablo çekecekler. Yaptırdıktan sonra gıcırtı vs olursa diye korkuyorum. Bir de bu 30 cm piooner'ı alsam kutusu bagajda çok yer kaplar mı, bazuka mı yaptırsam, amfiyi koltuğun arkasına mı monteletsem gibi konulara karar veremediğim için şimdilik vazgeçtim. Ama ben şöyle şöyle yaptırdım diye fikir verenler olursa 750'lik bi sub düşünüyorum. 750 kullandım yetmez diyen var mı? :)

bagaj daha güzel olabilir en azından yarısmalara gırmıs bır arkadastan boyle bır bagaj beklemezdım atomicleri neyle besleyı dusunuyorsun model ne ohm nedır

eskiden böyleydi şu an yok beklemedeyim atomicleri bekliyorum tabii pıoneer satılırsa

atomicleri aldım demıssın o yuzden sordum tesısat işi birazda gorsellıktır ama o neonları bence bır daha takma güzel bir bagaj dızaynı ve ıyı bır elektrik alt yapısı ıster 2*1000 rms dıyorsan bagaja ekstra aku ve capları ıkıle yada capasite artırımına gıt beslemeyıde 0-1 awg ıle yap bence

Bu pıoneerları bır ara cıftını kabını ıle cok ucuza verıyorlardı ama yınede satılması uzun suruyor.DD,kicker,RE vs markalara gırdıgınden berı pıoneer eskı ıtıbarını kaybettı....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt